Коли ви нажеретеся? Київ-Одеса. Це пекельне пекло!

Zoya Kazanzhy:

Раптом кому важливо. Станом на зараз траса Киів — Одеса дозволяє спокійно їхати в обидва боки. Практично скрізь сухо.

Але відрізки дороги Київ — Умань і Умань — Київ — пекельне пекло. Неначе довго ворожі літаки бомбили. І з кожним місяцем, навіть тижнем, дорога стає все гіршою.

Я лише хочу, щоб всім, хто причетний до цього «будівництва століття», хто контролював, здавав, приймав роботу, щоб їм судом присудили кожного дня їздити маршрутом Киів — Умань і назад. Бажано на своїх автомобілях.

Весь світ будує нормальні дороги, технології дозволяють робити це не калічно. І лише ми, як придурки.

Я розумію, що оці suky давно і впевнено навчилися правильно вигравати всі тендери і забезпечили собі на роки доступ до державних бюджетів. На ринку будівництва і ремонту українських доріг конкуренції майже немає. Серйозні пацани давно все порішали. І їм не вигідно будувати добре. Вони готові до скону ремонтувати, бо це забезпечені прибутки до кінця життя і їхнім онукам теж.

Я радію, що уряд виділяє колосальні кошти на будівництво і ремонт доріг. Це наші з вами гроші. Ми їх заробили, сплатили податки і хочемо, щоб країна ставала комфортною і зручною для нас, громадян.

Але я бачу і читаю, як новозбудовані дороги руйнуються через рік- два. Гарантійні терміни? Відповідальність за якість? Ні, не чули.

Коли ви, blyadi, нажеретеся?

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

Коли ви нажеретеся? Київ-Одеса. Це пекельне пекло!