Воскресенье, Октябрь 21, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Коли я йшла до вівтаря, я шукала очима коханку Чарльза

Вже завтра, 17 червня, у Великобританії вийде перевидання відомої книги «Діана. Її справжня історія», йдеться у «Сніданку з 1+1».

Письменник та біограф принцеси Уельської Ендрю Мортон вперше доповнив свою книгу відвертими аудіозаписами, які залишила йому принцеса із проханням опублікувати, коли настане вдалий момент.

Очевидно він настав. 31 серпня виповнюється 20 років від дня смерті принцеси Діани. В Мережі вже з’явилися уривки шокуючих розповідей леді Ді про її дитинство та шлюб.

Читайте також: Вагітною Вільямом, я кинулася зі сходів. Оприлюднені спогади принцеси Діани про байдужість чоловіка

Деякі уривки із нової книги опублікувало британське видання DailyMail. В дитинстві принцеса Уельська важко переживала розлучення батьків та нове кохання свого тата. Діана не розуміла, чому її батько Джон Спенсер відмовився від спілкування з нею:

«Ми не знайшли спільної мови з мачухою. Вона дуже складна людина. До того ж, після того як в 1978 році у батька стався крововилив у мозок, вона заборонила медперсоналу пускати нас до нього. Я не знаю, що він думав. Можливо, йому здавалося, що ми кинули його, але це було не так! Я дуже страждала через це», — йдеться у книзі.

Найбільше у своїх аудіозаписах принцеса згадує шлюб із принцом Чарльзом. Коли у 1981-му принцеса Діана йшла до вівтаря, поглядом шукала не свого майбутнього чоловіка… а його коханку.

«Коли я йшла до вівтаря, я постійно шукала очима Каміллу. Я знала, що вона була там», — зізналася леді Ді.

У сльозах Діана провела і медовий місяць. Коханка чоловіка їй снилася.

Та попри постійні ревнощі та страждання Діана зізналася, що вона безмежно кохала свого принца.

«Я пам’ятаю, що була так закохана в свого чоловіка, що не могла відірвати від нього очей. Мені здавалося, що я найщасливіша дівчина в світі. Я думала, що він буде турбуватися про мене. В цьому я помилялася».

Ці аудіозаписи принцеса Діана записала на початку 90-х. Тоді, коли її чоловік, принц Чарльз, перестав приховувати стосунки із своєю коханкою Камілою Паркер Боулз.

Спустошена та розбита Діана вирішила поділитися своїми переживаннями з людьми і записала свої думки для біографа Ендрю Мортона.

Тепер через 20 років після смерті Діани світ дізнається правду про неї у книзі Ендрю «Діана. Її справжня історія». Вже 17 червня книга з’явиться у продажу у Великобританії.