Воскресенье, Октябрь 21, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Люди, що робиться? Волонтерка, героїня, уся родина якої зараз на фронті, від якоїсь мразоти отримала удари ногами!, — журналіст (ФОТО)

Ірина Басенко

ЛЮДИ, ЩО РОБИТЬСЯ? Людмила Бобровська (першому фото), волонтерка, героїня, уся родина якої зараз на фронті, лікарка, яка рятувала поранених на майдані, сьогодні від якоїсь мразоти отримала удари ногами! Так закінчилась для неї сесії, на яку вона прийшла аби захистити погруддя Тараса Шевченка від знесення.

«Після сесії облради, коли я йшла з 3-го на 2-й поверх, мене наздогнала дівчина та вдарила з усієї сили ногою. Хлопець що був з нею, почав сміятися, перед цим я у них запитала про зміст їхнього плакату, вони називалися представниками організції «Батьківщина молода», — говорить волонтерка.

Це зробили люди, які понаносили повен балкон українських прапорів, співали гімн та кричали, що вони «за» Небесну Сотню, а всі решта «Проти», так ніби це якийсь футбол, де є «наші» і «їхні». Ница тактика і такі ж методи боротьби. Перед цією жінкою треба стати на коліна, скільки вона людей врятувала, а якась потороч буде її бити??? Волонтери, ви це пробачите?

Виставляю фотографії тих, хто був на балконі, зроблені з сесійної зали. Людмила Бобровская подивіться, чи когось із них впізнаєте? Чи можна так собі називатися будь-якою організацією, підставляючи її ім’я? Або ж це справді такі члени організації? Кудияров Вадим, були там члени БМ? Чи їх просто підставили? Я розумію, що вони могли назватися з таким же успіхом і журналістами, і помічниками депутатів і ким хочеш.

Але якщо це справді вони, то це дно.

Прокоментуйте.

Світлина від Ірини Басенко.