Мерзота… Канал Інтер… І Ця Сепаратюга До Цих Пір, Не Шкодуючи Свого Словарного Запасу, Ллє Тони Бруду На Учасників АТО, Сім’ї Загиблих.. На Столі Рублі РФ (ФОТО)

Юрій Калінін

Стерво… Канал Україна, Інтер…І ця прихована сепаратюга і зрадниця до цих пір, не шкодуючи свого словарного запасу, ллє тони бруду на волонтерів, учасників АТО, сім’ї загиблих…Така вся «чесна», «справедлива»…..Тьху!!! Мерзота….Куди дивиться СБУ?

***

Книга Януковича та розповіді про злочини українських військових надихали Михайлину Скорик на роботу

Книга Віктора Януковича “The road to success” (“Дорога до успіху”) займала чільне місце в офісі журналістки Михайлини Скорик під час її роботи головним редактором “Подробиць” на незалежному телеканалі “Інтер”. А робочий стіл прикрашали російські рублі. Про це свідчать фото, зроблені під час інтерв’ю для порталу tochka.net.

У лютому 2015-го – саме тоді було опубліковане інтерв’ю – Михайлина Скорик займала посаду головного редактора “Подробиць” на “Інтері”. У цей час в країні уже більш як півроку триває війна із зовнішнім агресором.

“Зараз, коли Україна перебуває у стані війни, багато хто говорить, що потрібно підтримувати фронт, йти воювати, але я переконана, що інформаційна війна не менш жорстка, ніж війна фізична.”, – каже Скорик журналісту tochka.net Анастасії Полощанюк.

Працювати на канал “Інтер” Михайлина Скорик приходить у квітні 2014 року. Саме тоді починаються перші бойові дії на Сході України – загони бойовиків захоплюють Слов’янськ, Краматорськ, Дружківку. До цього з 2012-го журналістка працювала випусковим редактором ток-шоу “Ранок з Україною” і редактором сайту sobytia.tv телеканалу “Україна”. Крім цього, була головним редактором tochka.net, редактором газети “Лівий берег”, редактором каналу “1+1” тощо.

“Не секрет, що є злочини, які відбуваються з вини наших військових. Скільки було скандалів, що вони п’яні, в напруженому стані зупиняли інші машини, щось відбирали, когось били. З точки зору пропаганди ми повинні про це мовчати, тобто працює самоцензура, адже це наші герої. Але ні, ми повинні правдиво розбирати всі проблеми”, – така позиція Скорик щодо висвітлення війни з російським агресором.

Варто зазначити, що чоловік Михайлини Скорик Сергій Шкарівський на превеликий жаль загинув у боях під Іловайськом 19 серпня 2015 року. Сама ж журналістка нещодавно засвітилася у скандальній ситуації щодо родини загиблого, про що відверто розповіла рідна сестра Сергія Шкарівського.

Джерело

Мерзота… Канал Інтер… І Ця Сепаратюга До Цих Пір, Не Шкодуючи Свого Словарного Запасу, Ллє Тони Бруду На Учасників АТО, Сім’ї Загиблих.. На Столі Рублі РФ (ФОТО)