Четверг, Ноябрь 15, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Ми вдячні нашому Путіну, він змушує працювати: у Криму вже плачуть за гривнею

Героїня вірусного відео зі знаменитою фразою Дмитра Медведєва «Грошей немає, але ви тримайтеся» розповіла про те, як зараз «тримаються» пенсіонери в Криму, передає Politeka з посиланням на Крим.Реалії.

Два роки тому в Мережі з’явилося відео, яке тут же розійшлося на меми. Ролик був знятий під час візиту російського прем’єр-міністра Дмитра Медведєва в окупований Крим, де йому довелося поспілкуватися з місцевими жителями.

Одна з пенсіонерок – Ганна Буянова – поскаржилася політику на занадто низькі пенсії, у відповідь на що почула знамениту фразу з побажанням «триматися».

Напередодні журналісти розшукали цю пенсіонерку і поцікавилися у неї, чи задоволена вона життям в Росії.
Буянова стверджує, що за ці роки так і не дочекалася підвищення пенсії. Вона розкритикував російський рубль, назвав його «порожньою валютою».

«Порожні, нетверді гроші. Гривня була міцніша та твердіша», – зазначає жінка.

Пенсіонерка зізналася, що виживає виключно завдяки власному господарству, яке їй вдалося влаштувати ще до окупації Криму.

Незважаючи на це пенсіонерка стверджує, що вдячна Володимиру Путіну.

«Ми дуже раді і вдячні нашому президенту Володимиру Володимировичу, Який дійсно змушує людей працювати, трудитися, вирощувати», – стверджує Буянова.

Вона додає, що саме низька пенсія «мотивує» її на роботу в своєму господарстві.

В ході бесіди журналісти продемонструвала Буянової відеорозслідування щодо багатства Медведєва, отриманного далеко не найчеснішими способами. Побачивши розкішну резиденцію політика, пенсіонерка заявила, що туди потрібно «заселити людей», щоб такі будівлі не стояли порожніми.

В кінці інтерв’ю, жінка сама побажала Медведєву тримаються.

«Ну, синку, живи і здрастуй», – звернулася до прем’єра пенсіонерка.

Нагадаємо, що раніше Ганна Буянова поділилася подробицями про свою зустріч з Медведєвим.

«Я ж не тільки від себе пішла. У нас на ринку люди, колектив. Мене попросили: ось приїде прем’єр, треба йому про пенсії сказати. Чи не в однієї ж мене проблема», – повідомила вона.

Вона розповіла, що повинна отримувати трудову пенсію, проте Окупанти їй платять соціальну. Ситуація фактично не змінилася навіть після гучного питання російському прем’єру.

Також раніше Politeka повідомляла про те, що Дмитро Медведєв прийняв рішення про підвищення пенсійного віку в Росії. 14 червня російський прем’єр заявив про те, що новий пенсійний вік для чоловіків складе 65 років, а для жінок – 63 роки.

Крім того, було оголошено, що найближчим часом уряд підвищить ставку ПДВ до 20%. Цей податок в Росії підвищується вперше з 2004 року.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB