Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Ми вмираємо в Армянську, все дуже погано: соцмережі повідомили про нову катастрофу в Криму

Після хімічної катастрофи в окупованому Криму, яка сталася 24 серпня, в постраждалому місті Армянськ скаржаться на нові викиди кислоти з місцевого заводу – місцеві жителі розповіли про погіршення ситуації і поскаржилися, що їм нічим дихати. Так, в мережевому співтоваристві «Чорний список Армянська-Красноперекопська» користувачі заявили про «страшну печію і блювоту», а також хвилюються з приводу швидкого повернення дітей, передає СЬОГОДНІ.

«Ми вмираємо в Армянську, а що буде з нашими дітьми? Нікому нічого не треба, куди тільки не писали, всюди блокують «Дихати нічим!» – йдеться в одному з коментарів.

__08

«Знову дихати неможливо. З кожним днем все гірше», – зізнався інший коментатор.

«Вийшов сміття викинути (в районі залізничного вокзалу) – мало не задихнувся. Обпалює горло, легені, ніс. Такого ще не було», – повідомив інший житель міста.

«Сьогодні вранці бачила дохлих їжака і голуба. Чи то збіг, чи то від викидів…» – розповів ще один учасник групи.

screenshot_0_39

screenshot_1_394

screenshot_2_264

screenshot_3_208

Зазначимо, що незабаром до Армянська повинні повернутися діти, яких окупаційна «влада» тимчасово розмістила в санаторіях Криму.

Раніше Головне управління розвідки Міноборони України повідомляло, що причина хімічної катастрофи в Криму – обстріл снарядами «Титана» в Армянську. У розвідці зазначили, що російські військові проводили навчання і кілька снарядів потрапили в об’єкти титанового і содового заводів.

Як відомо, в ніч на 24 серпня в Армянську стався викид невідомої речовини. За даними досліджень, причиною забруднення в Криму виявилося випаровування вмісту кислотонакопичувача, використовуваного заводом «Кримський титан». Читайте всі подробиці хімічної катастрофи в Криму.