Воскресенье, 12 июля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Між олігархами Коломойським та Порошенком йде боротьба, і вона давно не має жодних правил та спортивної етики – блогер

Ок, скажу. Я не в захваті від «сенсаційних» сюжетів про Порошенка, які вийшли на «плюсах». Я не зміг себе примусити додивитися жоден з них, але загальний рівень треша уявити можу. Очевидно, що між олігархом Коломойським і олігархом Порошенком йде боротьба, і ця боротьба давно не має жодних правил та спортивної етики.

Я не знаю, навіщо мене тегають АПшні медіасвинки у своїх сповнених праведного комсомольского гніву дописах про стандарти журналістики, які вони самі їб*ть щоденно у найзбоченіших формах, адже єдині люди, кому можна адресувати ці претензії – це автори сюжетів і керівництво каналу. Всі вони відомі, вони є на ФБ – тегайте, трольте, матюкайте, це ваше право.

Я в даному випадку – такий самий споглядач, які і всі ви. Я відповідаю тільки за себе. Я не раб Коломойського, не «слуга народу», я маю власну точку зору і не боюся її висловити, як і абсолютна більшість моїх колег з «плюсів». У нас не «Прямий», не «НАШ» – за власну думку не ґвалтують. Якщо це влазить у вашу парадигму світосприйняття – це ваша персональна хвороба.

З іншого боку, мушу спитати, чи етичніше поводяться медійники з пропорошенківських ресурсів – названого вище «Прямого», а також 112-го, NewsOne та інших плодів порочного зв’язку Порошенка і Медведчука?

Очевидно, що ні. Просто подивіться на макабричні пропагандистські меси Ганапольського, який гатить по конкурентах Пороха з усіх наявних пуканів, на виколупані з не менш прямої, ніж сам канал, кишки «розслідування» Ар’єва, подивіться на опущеного Кисельова, який ледь не плаче від безсилля на кожному ефірі.

Про голованівські панегірики Конусу на NewsOne нагадати? Про відмазування «чучундр»? А палка любов 112-го до ПП вас не бентежить?

Якщо ні, то чим ви тоді відрізняєтесь від тих, кого засуджуєте?

Якщо вам пох*й, як і чим мочать тих, хто вам не подобається, чим ви кращі? Це я вже не кажу про АПшне «ольгіно», про олєшок та інших викиднів нашої хворої реальності, які в моєму сприйнятті знаходяться десь між шарієм і шанкром.

Мені гірко бачити, що робить політика з медіа і з вами. Сподіваюсь, час вилікує. Сподіваюсь, хоча й не вірю.

P.S. Алла Мазур взяла змістовне і некомпліментарне інтерв‘ю у Зе, це дуже якісна робота. А ще на ТСНі було насправді сенсаційне розслідування Сергія Гальченка про розкрадання мільярдів столичною владою, але кому це цікаво.

Сергій ІВАНОВ

Loading...