Понедельник, Октябрь 22, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Молодий місяць 13 червня: що не можна робити в цей день

У середу 13 червня відбудеться перший літній молодик, пише Politeka.

Точний час настання нової фази Місяця – вечір середи, 22 годині 43 хвилини за київським часом. Молодик відбудеться на 22 градусах знака зодіаку Близнюки.

Молодик означає початок нового місячного циклу і асоціюється з запуском нових проектів, радикальних змін в способі мислення. Якщо ви давно збиралися змінити щось у своєму житті, то краще починати не, як кажуть, з понеділка, а саме на молодик.

У той же час з цим періодом пов’язані і деякі ризики. Астрологи попереджають, що в цей день краще бути обережним, а то і зовсім відмовитися від активних дій.

Згідно з медичною статистикою, саме в дні молодика трапляється найбільше інфарктів і інсультів. Так що людям з серцево-судинними захворюваннями слід бути гранично обережними, берегти здоров’я, не наражати себе на зайві хвилюваннм і перевантаження. Гіпертоніки і гіпотоніки повинні влаштувати собі в ці дні відпочинок і стежити за перепадами артеріального тиску.

У дні молодика фіксується підвищення агресії. Особливо у чоловіків. Люди стають більш запальними, імпульсивними, більше йдуть на поводу у емоцій, ніж розуму.

При цьому фізичні і навіть розумові здібності в цю фазу помітно знижуються. Тому краще не планувати на період молодика важливі угоди, зустрічі, переговори, іспити.

Не радять на молодик вживати алкоголь. Психіка і так в стані на взводі, а спиртні напої тільки погіршать ситуацію, що може закінчитися плачевно. Особливо варто відмовитися від великих застіль і бурхливих пиятик. Переїдання теж не призводить ні до чого хорошого, тим більше для людей із захворюваннями серця, які і так в ці дні в зоні ризику.

Сідати за кермо в ці дні астрологи теж не рекомендують, особливо проводити в водійському кріслі тривалий час. У ці дні спостерігається швидка стомлюваність, так що і від тренувань або будь-яких серйозних фізичних навантажень теж краще себе поберегти.

Найкраще провести день молодика на самоті, присвятити його тому, щоб розібратися зі своїми думками, почуттями, планами на майбутнє. Як ми вже говорили, фаза початку зростання Місяця найкраще забезпечує імпульс для розвитку справ, розпочатих в цей день. Тому ставте перед собою найбільш сміливі завдання – і приступайте до їх втілення, не відкладаючи.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB