Среда, Ноябрь 14, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

На Керченському мосту відбулася епічна НП: кадри ганьби

Курйозна аварія з дівчиною за кермом на території Кримського мосту потрапила на камеру. Відповідні кадри опублікували російські ЗМІ, передає Politeka.

«Секрет успіху: Як стати зіркою “Інста”, заробити тисячі підписників, прибрати горбочок на носі й зайві ребра і зняти саму круту сторіс», – йдеться в повідомленні.

Слід уточнити, що на самих кадрах видно дівчину, яка під час поїздки за кермом захопилася публікацією селфі в соціальну мережу. У результаті цього вона не помітила Mini Cooper, який їхав спереду.

Звернемо увагу, що інцидент стався вод аркою Кримського мосту, в результаті чого там утворилася велика пробка.

Нагадаємо, Путін не відмовився від планів знищити українську державність і пробити сухопутний коридор в окупований РФ Кримський півострів. Про це заявив експерт інституту євро-атлантичного співробітництва Ігор Козій.

«Російська Федерація не відмовилася від подальшого знищення України, української державності, і це буде поступово реалізовувати» , – упевнений експерт.

При цьому РФ використовує практику «гібридної війни», посилюючи свою присутність в деяких регіонах України.

«Це чорноморсько-азовський регіон, де намагається підсилитися військову присутність з усіма витікаючими наслідками. Основна ідея – відрізати Україну від моря і з’єднати Крим з Ростовською областю» , – вважає Козій.

Крім того, експерт не виключив ймовірність того, що Росія, використовуючи різні варіанти, спробує пробити сухопутний коридор в окупований Крим, але зараз Кремль не готовий піти на відкритий воєнний конфлікт.

Як писала Politeka, в Росії різко перестали хвалитися досягненнями Кримського моста — чиновники перестали повідомляти, яка кількість транспорту перетнуло злощасне споруда. На це звернув увагу відомий блогер «Злий одесит».

Зокрема, він нагадує, що перше повідомлення про рекорди транспортного потоку по мосту, які надійшли 16 днів після його відкриття:

«1 червня, і повідомляло воно нам, що обидві сторони міст перетнуло 212,7 тис автомобілів. Таким чином, у середньому, за 16 днів міст перетинало понад 13 тис. автомобілів в день, або ж близько 553 автомобілів на годину. Запам’ятали і йдемо далі. Через тиждень, 9 червня, адепти Кримського моста повідомляють про те, що його послугами скористалося вже 300 тис автомобілів (в середньому – мільйон осіб). Тобто, за 8 днів приріст склав грубо 90 тис., або в середньому 11 250 автомобілів в день, 468 у годину? У порівнянні з попередніми цифрами і урахуванням того, що зараз розпал туристичного сезону – не захоплюють як-то ці показники. Але, це ще не все».

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB