Понедельник, 25 января, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

На Рахівщині снігова лавина накрила туристів: один чоловік загинув

На Рахівщині, що у Закарпатській області, 25 січня біля гори Стіг зійшла снігова лавина. Вона накрила трьох туристів: двом вдалось вибратись зі снігової пастки.  Один турист, на жаль, загинув, повідомляє на своїй Facebook-сторінці голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, пише 24 канал.

Під вечір у Рахіському районі Закарпатської області троє 28-річних киян потрапили під снігову лавину біля гори Стіг. Двом чоловікам вдалося самотужки вибратися з-під снігового покрову, третій, на жаль, загинув, – пише він.

Відомо, що перед сходженням на гору хлопці зв’язувалися з рятувальниками й питали, наскільки безпечний цей маршрут. Їх попросили не йти та вказали на небезпеку. Незважаючи на попередження, всі троє вирішили піти в гори.

Під час спуску вони зірвали першу лавину, яка засипала їх до пояса. А потім зірвали другу, яка накрила їх повністю.

Один із хлопців зумів самотужки вибратися з-під-снігу та допоміг відкопати свого товариша. Після чого обидва відкопали третього. На жаль, цей турист задихнувся під снігом і загинув.

Хлопцям довелося переночувати зі своїм загиблим товаришем у наметі, тільки вранці вони змогли зв’язатися з аварійно-рятувальним загоном, – мовиться у повідомленні.

Зараз життя киян у безпеці, разом із групою рятувальників вони повернулися на місце сходження лавини, щоб відшукати тіло товариша.

 

Loading...