Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Наркотики, чужі чоловіки і невдалі ролі: ТОП фатальних помилок Анджеліни Джолі

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі шкодує багато про що, хоча і не про те, що розбила чужу родину, пише Сьогодні.Lifestyle. Каже, що помилилася, коли вийшла заміж за Бреда Пітта. Як кохання всього життя стало помилкою номер один, і це все при тому, що Анджеліна сама не без гріха. Про які помилки самій Джолі соромно говорити вголос?

Як виявилося, розбивати сім’ї для Анджеліни – не вперше. Саме вона зруйнувала шлюб акторки Уми Турман з її чоловіком Ітаном Хоуком. Джолі закрутила роман на знімальному майданчику. Деталі жодна зі сторін не коментує. І як результат, Ума і Ітан розлучилися. Але, кажуть, шлюб самої Анджеліни розбив її брат, ще одна помилка Джолі. Пам’ятайте палкі поцілунки на червоній доріжці 2000 роки? І хоча між ними нічого не було, як переконували потім обидва, саме Джеймс став третім зайвим будинку у Джолі та Пітта.

За словами інсайдерів, деякі з дітей Анджеліни і Бреда називали його татом. Це дико дратувало Піта, а чим все закінчилося – ви знаєте. Але найгірша помилка актриси – наркотики.

«Я всі наркотики світу перепробувала! Те, що я не померла молодою, це мені просто пощастило. Пам’ятаю, якось прийняла дозу перед походом в Діснейленд. Дивлюся собі на Міккі Мауса, і замість нього бачу чоловіка середніх років, який ненавидить життя» , – розповіла актриса.

А в 2014 році Джолі прийшла на червону доріжку вся в білому порошку, але це була звичайна б’юті-помилка Анджеліни.

«Це пудра для гриму в кіно, яка в світі софітів надає натурального блиску шкіри. Але при спалахах фотокамер ця пудра виглядає як мука. Візажист Джолі не подумав про це, коли робив їй макіяж для червоної доріжки», – розповіла б’юті-редактор глянцю Джесс Лейсі.

Наступну помилку Джолі зробила в кіно. Зірка вирішила зняти власний фільм, де стала і актрисою, і режисером, і сценаристом. І фільм, який обійшовся в 10 мільйонів доларів, в прокаті провалився. За перші ж вихідні трохи зібрав 100 000. Зняла погано, а зіграла ще гірше, говорили кінокритики. Всі свої помилки актриса собі прощає.

«Я вірю в стару приказку: «Те, що нас не вбиває, робить сильнішими». Наш досвід, хороший чи поганий, робить нас тими, хто ми є. Долаючи труднощі, ми набуваємо сили і зрілості», – зізнається актриса.

Сьогодні вона посол ООН, багатодітна мати і жертва, як вона каже, цього п’яниці Бреда. А що каже сам Пітт?

«Він зрозумів, що коли пішов від Дженніфер до Анжделіни, зробив найбільшу помилку в житті», – розповів хтось з оточення Бреда Пітта.

Як повідомлялося раніше, Анджеліна Джолі має намір усиновити сьому дитину. Актриса хоче стати прийомною матір’ю сирійського хлопчика, батьки якого загинули. Якого віку хлопчик поки невідомо. Але звісно те, що актриса вже консультується з цього питання з відповідними органами.