Понедельник, 1 июня, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Названий найнебезпечніший спосіб передачі коронавіруса в Україні

Названий найнебезпечніший спосіб передачі коронавіруса в Україні
Коронавірус в Україні (колаж РБК-Україна)

У МОЗ України назвали головні способи передачі коронавіруса

Коронавірус в Україні виявили вже у більш ніж 1,4 тисячі осіб, 45 з них — померли. У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, які шляхи передачі COVID-19 є найбільш небезпечними. Що відомо про способи зараження вірусом — в матеріалі Styler.

За словами головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, головним шляхом передачі коронавіруса в Україні є краплинний. Це передача збудника хвороби SARS-CoV-2 безпосередньо від людини до людини, а також контакт із забрудненими поверхнями.

Про це заступник міністра охорони здоров’я розповів під час брифінгу у вівторок, 7 квітня.

«Ми зараз працюємо над визнаним і самим небезпечним шляхом передачі. Це крапельний шлях від людини до людини, а також контактним шляхом передачі, коли людина, контактуючи із забрудненими поверхнями, доторкається до слизових оболонок носа, очей, рота і може перенести збудника коронавірусної хвороби», — пояснив він.

У МОЗ нагадали, що умовами карантину нехтувати не можна, адже чисті руки і соціальна дистанція — це запорука успішної боротьби з коронавірусом.

Крім того, Віктор Ляшко прокоментував інформацію про можливі шляхи передачі коронавіруса від тварини до людини. Він сказав, що такі дані не підтверджені науково.

Loading...