Среда, Август 15, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Не стало зірки фільму “Любов і голуби”: перші подробиці

Заслужений артист Росії Ігор Лях помер у віці 55 років. Про це в п’ятницю, 8 червня, повідомив актор МХАТ імені Горького Дмитро Коваленко на своїй сторінці в соцмережі, передає Politeka.

У Вищому театральному училищі імені Щепкіна, де Лях викладав на кафедрі майстерності актора, відмовилися підтвердити або спростувати інформацію про його кончину.

Лях найбільш відомий за роллю Льоньки у фільмі Володимира Меньшова «Любов і голуби». Крім цього, він зіграв головні ролі в картинах «Жив-був Шишлов» і «Ха-бі-аси», знявся у стрічках «Недоросток», «Змова скурлатаїв», «Ялинки 3», «Тариф новорічний» та «Жага».

Звання заслуженого артиста Росії Лях отримав в 1997 році.

лях

Нагадаємо, як передавала Politeka, 21 квітня, стало відомо про смерть відомої радянської актриси Ніни Дорошиної. Зірка, яку всі знають завдяки визначній ролі у фільмі «Любов і голуби», померла у віці 83 років.

Інформацію про її смерть підтвердив відомий режисер Володимир Меньшов. Ніна Дорошина померла у себе вдома. Причина смерті — захворювання системи кровообігу.

Кілька років тому Ніна Дорошина серйозно постраждала, впавши в трамваї, який різко загальмував. Актрису тоді довелося відправити до лікарні. Влітку 2017 року стало відомо, що у актриси віднялися ноги.

А останнім часом актриса часто скаржилася на серце. Місяць тому вона зверталася до лікарів зі скаргами на болі в області грудної клітини.

любов і голуби

18 квітня, Дорошина викликала швидку, поскаржившись на біль в грудях. 20 квітня Ніну Дорошину виписали з лікарні. Вона закликала шанувальників не хвилюватися і сказала, що у неї «все в порядку».

«Я доросла хвора людина. Стільки років, що, природно, буває погано з серцем. Я лежала в лікарні. Все нормально, все в порядку. Я жива, здорова. Вдома», — повідомила Ніна Дорошина за день до смерті.

Вранці її сусід почув крики про допомогу. Двері в квартиру жінки була відкритаі. Артистка трималася за серце і важко дихала. Лікарі приїхали швидко, але врятувати її не вдалося. Через кілька хвилин Дорошина померла.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

Не стало зірки фільму “Любов і голуби”: перші подробиці