Пятница, Октябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Нема грошей на відпочинок: «забуті» кримські пляжі насмішили українців

Користувачів інтернет-мережі насмішили пустельні пляжі на території анексованого українського півострова Крим Відповідні кадри опублікував місцевий блогер «Кримський кріп» , передає Politeka.

«Кажуть сезон в цьому році просто не бувалий», – йдеться в повідомленні.

Слід уточнити, що знімки були зроблені з веб-камер близько 18:00 в п’ятницю, 13 липня. Незважаючи на спекотну погоду і теплу воду, відпочивальників практично немає. Приміром, колись популярні пляжі в Севастополі, як «Учкуївка», «Любимівка» і готель на Качі пустує.

В той же час не обійшли стороною інцидент і користувачі інтернет-мережі.

«Краще на каменях», «ніколи такого не було, і ось знову», «а у нас у Кирилівці повно людей», «грошей немає на відпочинок», – пишуть вони.

«Нічого в Криму будувати сьогодні не можна і не дають. Крім федерального розпилу і освоєння тих грошей на дороги, аеропорти. Я маю на увазі аеропорт. Відкрито аеропорт, ціни на обслуговування літаків піднялися вдвічі. Квитки подорожчали. Стоянка — 1000 рублів за 15 хвилин. Людей менше до нас їде. Ялта порожня, Алушта теж», — зазначив він.

Більш того, чоловік розповів про катастрофічну ситуацію з питною водою на анексованому півострові.

«Я виходжу на майданчик і дивлюся на ту калюжу, яка там залишилася. Брудна калюжа. Товариші в Північному Криму! Якщо вас напоять цією водою, ви помрете від дизентерії. Гребля суха, розсихається. Те, що залишилася калюжа там, краще не пийте. Козенятком станеш. Тієї води, яка в сусідньому Білогірському водосховищі, що її вкрай мало. Але її ледве вистачить, може бути, до кінця липня для підтримки Судака, Феодосії та Керчі», — сказав він.

Як писала Politeka, на окупований Крим обрушилася нова напасть. На цей раз біологічна. У мережі показали фотографії полчища щурів, які заполонили вулиці Севастополя в окупованому Криму. Знімки опубліковані на сторінці RoksolanaToday&Крим у Twitter.

«У нас на пр. Перемоги бігають щури по під’їзду, зверталися в ГУПС (комунальна структура окупаційної адміністрації «Державне унітарне підприємство Севастополя») і реакції нуль!», – пишуть севастопольці, викладаючи фото щурів.