Вторник, Октябрь 23, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

НІЦОЙ: У ДНІПРІ БАТЬКА ПОСЛАЛИ ДО ПСИХІАТРА ЗА ПРОХАННЯ ВІДКРИТИ У ШКОЛІ УКРАЇНСЬКИЙ КЛАС

Відома українська письменниця Лариса Ніцой поділилися своєю думкою, чи варто змінювати закон про освіту. Відповідний пост вона розмістила на своїй сторінці у ФБ, передає «ПЕРСОНА» .

Подаємо звернення письменниці у повному обсязі.

«Громадські» активісти Шамайда, Оснач, Кобєлєв, Матис, Марусик, Літинський та їхні приспішники. Міністр освіти Гриневич, її заступники Ковтунець, Хобзей, Стріха. Радниці Коберники тощо. Голова комітету освіти Співаковський. Ви захищали навчання мовами меншин і з піною біля рота вигризли зубами в Законі про освіту це формулювання. Ви зробили все, щоби не допустити і провалили в Законі про освіту формулювання Конституційного суду – «навчання українською мовою, а мова меншин може вивчатися».

Візьміть тепер Закон про освіту і те в ньому, що ви вигризли – і допоможіть Ігорю Бойку добитися освіти українською мовою в Дніпрі.

НВК-122 м.Дніпро. У садочку новорічне свято виключно російською, під пісеньку «Наш расійскій дєд мороз»! Четвертий рік Ігор Бойко з іншими батьками вимагає відкрити український клас і групу в садочку!

За прохання відкрити групу ДЕРЖАВНОЮ мовою – його послали в психіатричну лікарню!!!

Дорогі друзі, донесіть цим продажним діячам ситуацію і спуску їм не давайте, поки не допоможуть людині. Нехай тепер беруть в зуби Закон і пруть із ним до Філатова, до кого хочуть і впливають на ситуацію. Я не можу з ними дискутувати, вони мене позабанювали з ляку.