Вторник, Ноябрь 20, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Оце козли: жителів Керчі обурила колона російської бронетехніки на вулицях міста

Жителі окупованої Росією Керчі емоційно обговорюють проїзд колони російських військ містом, передає Politeka з посиланням на Kerch.FM. 21 червня по вулицях Керчі пройшла колона військової техніки збройних сил РФ.

Близько 40 одиниць військової техніки помітили близько 18:00 на вулиці Блюхера. У мережі опублікували фото з місця подій.

“А кому там ще їздити? Веселим і багатим туристам? Або щасливим керчанам? Тільки вертухаям з автоматами і гарматами”, “Уявляю яка жесть була на трасі”, “Вони вже 4 роки під виглядом туристів туди сюди катаються, а навіщо ніхто не знає”, – коментують кримчани.

“Поїхали на зустріч з Javelin”, – саркастично відгукнувся один із жителів анексованого Криму.

При цьому користувачі радять один одному бути обережніше, знімаючи окупаційні війська і коментуючи їх пересування.

“А одна тітка за такі фото тюремний строк отримала…”, – нагадує житель окупованого півострова.

“Нефіг користуватися ВКонтакте, де кожна буква під прицілом”, – відповіли йому.

Раніше повідомлялося, що так звана «влада» анексованого Російською Федерацією Криму ввела режим надзвичайної ситуації в Джанкойському і Красноперекопському районах півострова.

Причиною такого радикального рішення стала посуха, від якої цього літа страждає весь півострів.

Про це повідомило підконтрольне РФ «міністерство сільського господарства Криму».

«Режим НС введено через посуху в Джанкойському і Красноперекопському районах», – повідомили «чиновники». На даний момент цей режим діє вже в шести регіонах півострова.

Жителі анексованого Криму скаржаться, що сидять без води. А ті, кому пощастило трохи більше, можуть користуватися водопостачанням близько однієї години в день. Про це пишуть в соціальних мережах і публікують графіки подачі води.

«Вода годину – півтора через день туристам на радість. Та й місцевим подобається», – йдеться в одному з повідомлень. Інші кримчани відзначають, що у них немає ні графіків, ні води.

При цьому гендиректор ГУП РК «Вода Криму» Володимир Баженов заявив, що подібна доля скоро чекає весь півострів у зв’язку з посухою.

«Жодного дощу при такій температурі, у всіх водосховищах поверхневого збору йде дике випаровування води. У нас скоро добовий відбір з водосховищ в мережу зрівняється з добовим випаровуванням в небо. Це стосується всіх водосховищ: Аянського, Партизанського, Ізобільненського, Сімферопольського, Ленінського, Феодосійського і так далі», – сказав Баженов.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB