Суббота, Ноябрь 17, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Подивіться, як лежать люди після реанімації: особистий привіт Уляні Супрун

У столичних лікарнях пацієнти перебувають у нелюдських умовах, пише Politeka.

У мережі з’явилося фото однієї з лікарняних палат в Києві. Тріснуті стіни, обвалюється стеля, відсутність розеток і оголені дроти – неповний супереч «комфорту» для хворих. Примітно, що палата призначена для пацієнтів після реанімації і знаходиться в лікарні швидкої допомоги.


«БСП..особистий привіт Уляні Супрун і всьому уряду !! Вам не соромно? Подивіться де і як лежать люди після реанімації. Вітчиму погано стало, він АТОшник, повернувся додому з контузією, впав, крововилив в мозок», – підписала фото Анна Осипова.

«Комфортабельність» палати обурила користувачів Фейсбук.

«Жах !!! Анюта, на жаль, напевно їм не соромно. Ми їздимо в неврологію на Богатирську, там дітки лежать … А таргани вдень ​​бігають по палатах, як ніби вони там теж лікуються», «У такій палаті лежить боєць АТО, який перед вихідними, затяжними потрапив по швидкої», «Тварюки!», «Який жах! Цікаво, чи керівництво лікарні щось робило, щоб було краще?! Це головний лікар мав би зробити ті фото і лист прохання до місцевої влади, до Супрун, до депутатів», «У цих мразей сорому немає», – коментують користувачі соцмережі.

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров’я повідомили про перелік безкоштовних послуг, які українцям гарантовано оплатять із бюджету на рівні первинної допомоги.

Про це МОЗ поінформував у Facebook, опублікувавши картинки-нагадування.

Так, педіатри, сімейні лікарі та терапевти спостерігатимуть за здоров’ям пацієнта, ставити діагнози і лікувати найбільш поширені хвороби, травми, отруєння і т. і.

При необхідності лікар дасть направлення до фахівця вторинної або третинної допомоги – лор-лікаря, ендокринолога, хірурга і т.і., або проконсультується з ним щодо лікування.

Також повідомлялося, що в Україні стрімко зникають лікарні.

У результаті медреформи в Україні за останні п’ять років різко скоротилася кількість лікарень і ліжкомісць в медустановах

Так, стало відомо, що в 2012 році в Україні налічувалося 2,5 тисячі лікарняних установ, а в 2017 році їх налічувалося вже лише 1,7 тисяч.

Також наголошується, що кількість лікарняних ліжок також скоротилася – на 23,5%. У 2017 році в українських лікарнях налічувалося 309 тисячі лікарняних ліжок, тоді як в 2012 році їх число становило 404 тисячі.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB