Понедельник, 25 января, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Поки росіяни захоплювали українські кораблі, Зeлeнський розважав глядачів

Інформаційний простір сколихнула новина про те, що російський прикордонний корабель “Дон” взяв на таран український буксир “Яни Калу”, про захоплення росіянами двох артилерійських катерів, однак майбутній кандидат на посаду президента Володимир Зеленський вочевидь має важливіші справи і прямо зараз розважається в прямому ефірі шоу “Танці с зірками”. Таке обурення висловив на своїй сторінці у Facebook Ігор Криворучко – активний учасник Революції Гідності та учасник війни на сході України, пише АНТИКОР

Ігор згадує численні події, що сталися сьогодні в Україні – в обідні години Міноборони України повідомило, що два ударних вертольота російської армії зайшли на бойовий курс с захватом на супровід бортовими системами керування зброєю катерів ВМС України.

Крім цього, росіяни захопили два малих броньованих артилерійських катери та рейдовий буксир.

І на фоні подібного загострення війни з Росією, коли Україна вже майже перейшла активну фазу, хтось знаходить час розважатися в проекті “Танці з зірками”.

“В цей час, один з претендентів на посаду Головнокомандуючого українських військ – Володимир Зеленський розважається в проекті “Танці з зірками”.

Не розуміння на естетиці танцювальних “па” потрібні Україні, а термінове засідання СНБО”, – обурюється Ігор.

Він додає, що нам потрібна нова економічна політика і тільки тоді український бюджет дозволить створити й утримувати власний військово-морський флот.

“Щоб на кожен акт агресії в наш бік ми давали симетричну відповідь”, – резюмує Ігор.

Loading...