Среда, Ноябрь 14, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Пора сказати досить: Вакарчук повстав проти влади, з’явилася реакція українців

Українці повинні зайняти місце чиновників та знищити систему, щоб вона більше ніколи не роз’їдала країну, як ракова пухлина Ці слова відомого українського музиканта і лідера групи “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука підняли гучні дискусії в мережі, передає Politeka.

“Ви повинні стати мисливцями за нечесністю, мисливцями за безвідповідальністю, мисливцями за корупцією, мисливцями за архаїчним бажанням триматися за все погане. Ви повинні стати мисливцями і повинні відчувати страх цієї жертви, за якою ви полюєте. Тому що ніщо так не надихає, не робить успіху мисливцеві, як страх жертви. Нехай вони знають, що ви знаєте, що вони вас бояться. Нехай вони знають, що ви знаєте, що вони повинні піти”, – зазначив Вакарчук у зверненні до української молоді.

При цьому Вакарчук висловив упевненість в тому, що це – правильний шлях.

“Ви як мисливці проти системи повинні потрапити в неї і знищити її для того, щоб більше ніколи вона не роз’їдала, як ракова пухлина, цю багатостраждальну країну, яка заслуговує зовсім інших речей. Цей талановитий народ так багато страждав, цей талановитий народ так багато використовували, цей талановитий народ так багато раз був маніпульований, що вже пора сказати: досить”, – звернувся він до українців.

Ці слова активно коментують у мережі.

«Вони самі не підуть їх треба гнати», «Вигнати легко а хто прийде???», «Місце чиновників повинні зайняти автоматизовані системи», – йдеться у коментарях.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB