Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Потрібен РОЗГОЛОС, щоб не зам’яли справу! У Львові судитимуть акушерів, які допустили смерть породіллі

Roman Maiko:

Просимо Вашої допомоги у розголосі!!!

Світило медичної науки — проф. Маркін хоче всіма способами уникнути покарання у суді.

Він подав клопотання про закрите слухання справи, мотивуючи це тим, що в ході розгляду будуть озвучуватись матеріали, які можуть ЗАШКОДИТИ ПОТЕРПІЛІЙ!!!

Пан віце-президент асоціації акушерів та гінекологів напевно забув, що потерпіла ПОМЕРЛА ще 4 роки тому.

І саме його звинувачують у її смерті. Мета одна — приховати від суспільства докази і висновки численних експертних комісій які не на його користь.

***

У Львові судитимуть акушерів, які допустили смерть породіллі

У Львові розпочнеться суд над професором медицини і двома лікарями, з вини яких, як вважають правоохоронці, могла померти жінка, а її дитина з’явилася на світ з діагнозом ДЦП. Про це повідомили представники ініціативної групи «Стоп недбалість!», повідомляють «Факти».

— Це сталося в тій же лікарні, де було зафіксовано відразу кілька випадків смерті новонароджених при пологах, — розповів львів’янин Остап Пудляк. — Родичі померлої жінки вже чотири роки домагаються справедливості. І ось нарешті справа дійшла до суду.

У січні 2014 року це лікарі робили кесарів розтин молодій жінці, а потім її виписали додому з високою температурою і болями внизу живота. В результаті вона померла на 38 день.

— Чотири роки тому Франківським районним відділом ГУ Нацполіціі у Львівській області було відкрито кримінальне провадження за статтею «Неналежне виконання лікарем своїх обов’язків, що призвело до тяжких наслідків», — повідомили в прокуратурі Львівської області. — Досудовим слідством встановлено, що смерть потерпілої можна було уникнути.

У листопаді 2017 року 59-річний лікар-акушер цієї ж лікарні був визнаний винним в смерті новонародженої дівчинки і засуджений до року позбавлення волі.

За словами активістів, у даному пологовому будинку за два роки померли п’ять немовлят. У прокуратурі розповідали про один з випадків, коли вже мертвий плід кілька днів залишався в животі матері.

Це сталося з невісткою відомого гравця футбольного клубу «Карпати» Богдана Стронціцького.

Отримуй важливі новини зручно — підписуйся на телеграм-канал НОВИНИ.