Вторник, 13 апреля, 2021
 • USD 26.25 | 26.50
 • EUR 30.50 | 31.00
 • RUR 0.41 | 0.43

Прикмети і забобони на Новий рік 2019: що можна, а що не можна робити

Вже зовсім скоро настане новий 2019 рік, символ якого Земляна Свиня. Сайт Сегодня.Lifestyle зібрав найважливіші, цікаві та актуальні рекомендації, як правильно провести новорічну ніч, що одягти, що ставити на стіл. Також пише, що можна, а що не можна робити перед Новим роком-2019.

Забобони і примекти на Новий 2019 рік Земляної Свині

 1. В останні дні перед Новим роком 2019 позбудьтеся від боргів, інакше ви будете ходити в боржниках весь наступний календарний період.
 2. Хоч би хто звернувся до вас 31 грудня з проханням дати грошей або поносити вашу річ — не давайте, щоб не залишитися без грошей і покупок в новому році.
 3. Зробіть генеральне прибирання, адже мотлох в квартирі перешкоджає появі в будинку нових речей і бажаних покупок, тому уважно перегляньте папери, що скупчилися в ящиках робочого столу, переберіть речі в шафі, віддавши або викинувши непотрібні, розберіть посуд.
 4. Щоб рік був багатим, не забудьте покласти в кишеню велику купюру.
 5. У вашому новорічному вбранні обов’язково повинні бути присутніми предмети жовтого або коричневого кольору. Тотем року прихильно ставиться до кольору хакі, відтінків охри, пісочного і золотого тонів.
 6. Привабити в будинок багатство буде простіше, якщо ви не забудете поставити на стіл ящик з монетками і зерном (можна також насипати рис, пшеницю, овес, жолуді).
 7. Постарайтеся за новорічну ніч пару раз поміняти наряд або хоча б якусь його частину. Так ви забезпечите собі різноманітний, повний подіями і враженнями новий період життя.
 8. Погана прикмета — порвати святкову сукню. З одного боку, така подія забезпечить вам бурхливі романтичні відносини, з іншого — вони будуть недовгими і закінчаться сваркою.
 9. Дуже погано, якщо ви перекинете на себе вино — це передвістя страждань і сліз. Якщо ж ви забрудните наряд їжею, то можете чекати грошових надходжень, але люди навколо не зможуть пережити такий успіх, почнуть пліткувати і заздрити.
 10. Свиня любить яскравість, креатив і святкову атмосферу, тому не варто відзначати свято в повсякденному одязі і не прикрашеній квартирі. Яскраві неординарні образи, гірлянди, прикраси — все це необхідно, щоб правильно зустріти Новий 2019 рік.

Що не можна готувати на Новий рік 2019

На святковому столі в 2019 році не повинно бути нічого, пов’язаного зі свининою. Забороняється сало, шинка, свинячі ковбаси, нарізка і паштети. Можна приготувати птицю, будь-які види м’яса, крім свинини, всі види риби та ікри, велику кількість зелені, м’ясні та овочеві салати, але без свинини, різноманітні бутерброди і тарталетки, фрукти і десерти, алкогольні напої, соки і води.

Loading...