Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Про смерть 19-річного бійця штаб змовчав. 8 лютого на війні з Росією загинув Володимир Мінчуков

12 лютого 2018 року у Галаганівці Семенівського району на Чернігівщині усім селом поховали солдата Збройних Сил України, 19-річного Володимира Мінчукова, який загинув 8 лютого на війні. Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на сюжет Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії, пише ПЕРСОНА.

Варто зауважити, що прес-центр штабу АТО у своїх щоденних зведеннях про смерть бійця змовчав.

«Унаслідок ворожих обстрілів один наш захисник отримав бойове травмування. Постраждалого оперативно доставлено до військового мобільного госпіталю. Стан здоров’я військовослужбовця оцінюється як задовільний», — ось все, що повідомили військові про втрати 8 лютого. Не було згадки про смерть молодого солдата і в наступні дні.

Тому наш обов’язок розповісти про нього.Мінчуков Володимир Анатолійович, 1998 року народження, проходив службу в 54-й окремій механізованій бригаді.

Хлопець провів дитинство на Луганщині, юність – на півночі Чернігівщини. Закінчив школу, вчився в Сосницькому ліцеї, потім працював. Війна повернула юнака знову на Схід України. Загинув від кульового поранення в голову на території Донецької області.

У травні йому мало виповнитися 20 років.

Володимир мав добрий та м’який характер, був чутливий, згадує Тетяна Мінчукова, старша сестра солдата. Вона виховувала хлопця з 4-років, була його опікункою.

Контракт на службу в збройних силах України Володимир підписав у лютому минулого року.

Світла пам’ять молодому герою, який загинув за нас і наших дітей!

Отримуй важливі новини зручно — підписуйся на телеграм-канал НОВИНИ.