Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Продажний хапуга: Винник розгнівав українців цинічним скандалом

Відомий тернопільський священик протоієрей Євген Заплетнюк розкритикував виступ одного з відомих українських співаків. І хоча представник духовенства не назвав ім’я, тернополяни зрозуміли, що мова йшла про Олега Винника, передає портал «Знай.uа» .

Євген Заплетнюк зазначив, що в той день у Винника померла мати. Але він, замість того, щоб попрощатися з нею, побути наодинці з рідною людиною, співав на концерті, бо гроші для нього виявилися важливішими.

«Якщо ми не навчимо дітей, що є речі, які за гроші не продаються і не купуються, нам ціна – нуль. Ми не зможемо жити щасливо», — підсумував протоієрей.

Ну що тут можна сказати? Моральний урод…Співати, танцювати в день смерті матері?», — сказано в коментарях.

Люди вважають, що цинічна поведінка Винника ще відгукнеться артисту в майбутньому: «Бог йому суддя! Але більше вражає не Винник цинічний хапуга, а стадіон баранів, які поперлися на той концерт. Років через 20 будуть шукати винних у самоті і ганебній старості суперзірки Винника. Тому що життя і вчинки завжди повертаються бумерангом!».

«Хвора людина без моральних цінностей, яка не боїться Бога!», — накинулися коментатори на співака.

Деякі люди ставлять під сумнів право священика на публічну оцінку чужих вчинків: «Бог розсудить. А священик хто такий щоб судити, так ще й у газету) Особисто для мене закон це Бог, але а ж ніяк думкк священиків, вони звичайні люди і думають по різному».

Але дехто підтримує священика і розрізняє поняття «судити» і «викривати»: «Шановні , Ви плутаєте поняття «судити» і «викривати», як раз робота священиків і полягає в тому, щоб викривати. І зверніть увагу, священик не називав конкретно ім’я співака».

Як раніше повідомляв портал «Знай.uа», так співпало, что в день, коли був призначений концерт Винника в Тернополі, в місті оголосили траур – привезли загиблого на фронті бійця, захисника України. Перед людьми, як зазначив протоієрей, постало питання: віддати данину поваги воїну, або піти на виступ, за квитки на який вони вже заплатили.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB