Понедельник, Октябрь 22, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Путінський гумконвой привіз “подарунки” дітям на Донбас: батьки прийшли в жах від побаченого

Росія надіслала смертельно небезпечні подарунки дітям на Донбасі, передає Politeka.

На окуповані території Донеччини російський «гумконвой» поставив прострочене дитяче харчування. У консервах для малюків завелися черви. Про це попереджають в соцмережах на батьківських форумах.

«Дівчатка, будьте уважні з дитячими м’ясними пюрешками з гумки. Сьогодні відкрила банку, а там черевички», – до свого повідомлення жінка прикріпила фотографію м’ясного пюре з хробаками.

Учасники форуму стверджують, що це не поодинокий випадок. Підтримує таку «допомогу» лише одна учасниця обговорення проблеми. Але навіть і вона визнає, що дитяче харчування з російської гуманітарки – неякісне.

«Ось тому у нас їсть їх тільки кіт», «Віолетта, у мене теж дитина не їсть їх. І слава Богу», «А у кішок потім морди облазать! Весь непотріб сюди шлють!», «Відкрила 3 ​​банки, всі такі. На банці 2017 й рік. Не можу сфоткати, викинула відразу», «От тварюки, краще не давати взагалі чим таке г але дітям, самі нехай жеруть, помічники», – коментують користувачі соцмереж.

Нагдаємо, в одному з російських міст на допомогу палаючій вантажівці прийшла бригада, але не пожежних, а асенізаторів. Про це повідомили місцеві ЗМІ.

«На вулиці Паризької Комуни обласного центру згоріла тентована вантажівка «Газель». За словами очевидців, займання сталося через замикання проводки. На підмогу прийшла ассенизаторська машина, яка проїжджала повз — оперативно відреагувавши, водії загасили пожежу вмістом цистерни», – йдеться в повідомленні.

Судячи за станом горів автомобіля, навіть вони допомогти не змогли: машина не просто вигоріла, але і «потонула» у фекаліях. При цьому припарковані поруч водії виглядали дуже здивованими.

Також повідомлялося, що львівська військовослужбовці з зони проведення ООСзловили блогера, який розповідав про «громадянську війну» в Україні.

«Пан Павло Хомів власною персоною. Каже, що хоче те і пише. Доступ до “знаменитості “відкрито», – йдеться в повідомленні.

Слід уточнити, що горе-блогер придбав «популярність» завдяки гострим висловлювань на адресу українських військовослужбовців. За словами користувачів інтернет-мережі, вони також хочуть взяти участь у бесіді з чоловіком.

«Блін, мені б його хоча б на п’ять хвилин», «о, це ж його заклад? Буду там постійно сидіти, контролювати», «шкода, що зуби на місці досі», «думаю, ми ще переговоримо з павліком», – пишуть вони.