Понедельник, Ноябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Результати ЗНО з української мови та літератури: скільки абітурієнтів “провалилися”, ганебна статистика

Стало відомо, скільки українських абітурієнтів не змогли здати ЗНО з української мови та літератури, передає Politeka.

Експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) перевірила роботи абітурієнтів з української мови та літератури і встановила поріг здачі в 23 бали. Таким чином, не здали тестування з української 14,5% від загальної кількості учасників тестування. Про це повідомила прес-служба УЦОЯО.

Останнє тестування провели 13 червня, це була хімія. Незабаром випускники дізнаються свої бали і для майже 90% з них почнеться новий етап у нелегкій справі просвітництва – вступна кампанія у вузи і технікуми.

Поки ж абітурієнти, судячи з коментарів у соцмережах, гарячково оновлюють сторінки сайту УЦОЯО, чекаючи на результати свого тестування з української мови та літератури. Деякі страждають так, що обіцяють “підняти національно-визвольну війну” проти відомства, щоб швидше дізнатися про свій успіх чи невдачу. Але перші результати будуть відомі лише 15 червня.

Результати ЗНО з української мови та літератури також будуть враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. Для шкали ЗНО затвердили таблицю успішної здачі тестів від 100 до 200 балів, для шкіл, що природно – від 1 до 12 балів.

Нагадаємо, як передавала Politeka, В українських вузах завершилася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання в магістратуру. Як повідомили в Міністерстві освіти і науки, здавати тести 36 тисяч осіб. При цьому лідером стало вищий навчальний заклад, президентом якого є досить скандальна в Україні особистість — Сергій Ківалов.

Так, 2 114 осіб зареєструвалися в Національному університеті «Одеська юридична академія». Крім академії українці подали заяви в: Національну академію внутрішніх справ — 2084 людини, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого — 2008 людина, Київський національний університет імені Тараса Шевченка — 1721 людина, Харківський національний університет внутрішніх справ — 1491 людина, Львівський національний університет імені Івана Франка — 1029 осіб.

Зазначимо, Ківалова називають «хрещеним батьком української корупції». Ківалов яскравий представник «режиму Януковича»: засновник і ректор Одеської національної юридичної академії, де прокручуються масштабні корупційні афери; автор українофобного закону 2012 року, а також фальсифікатор президентських виборів.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB