Пятница, Октябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Робота в Європі без посередників: українців попередили про нову схему аферистів

З року в рік роботодавці з сусідньої Польши пропонують українцям дуже привабливі зарплати та умови роботи. Проте в реальності картина виявляється не такою гарною, як її малювали, передає Знай.uа.

Зустрітися з обманом можна навіть під час пошуку роботи через спеціальні агентства. Так, дуже погано себе показали агентства, які пропонують кандидатам заплатити за допомогу в отриманні вакансії, а виявляється, що такого роботодавця не існує або запропонована робота зовсім не та, на яку розраховували. Про це пише портал «Політека».

Існують кілька типів посередництва у пошуку роботи. В одному випадку платить той, хто шукає роботу, в іншому послуги рекрутації оплачує роботодавець.

Поширеним варіантом обману є ситуація, коли агентство обіцяє зустріти людину після приїзду до Польщі, провести її до місця проживання, допомогти відкрити рахунок у банку або зареєструвати локальну сім-карту для мобільного, але виявляється, що займатися нею ніхто і не збирався. Щоб цього уникнути, фахівці радять заздалегідь перевіряти надійність агентства по працевлаштуванню.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що багато хто знаює про те, що з кожним роком кількість українців, що виїжджають до Польщі неухильно зростає. Однак нові дані шокують. Докладно про це розповів Укрінформ з посиланням на МЗС Польщі. Як повідомляє джерело, з 2008 по 2017 роки карту поляка отримали 101 937 громадян України.

Варто нагадати, що в найближчому майбутньому на українців, які виїжджають на заробітки до Польщі, чекають зміни. На цей раз приємні. Про це розповів Василь Воскобійник — президент Всеукраїнської асоціації компаній міжнародного працевлаштування. Все тому, що український працівник стає все більш затребуваний на європейському ринку праці.