Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Розлучення Кличка: мама Панеттьєрі пробовкала таємницю доньки про особисте життя

Мама Хайден Панеттьєрі, вже колишньої коханої Володимира Кличка, підтвердила, що пара розійшлася, передає Politeka з посиланням на матеріали RadarOnline.

У кінці минулого тижня ЗМІ облетіла новина, що 41-річний український боксер і 28-річна актриса розлучилися після дев’ятирічного роману.

Так, папараці вдалося сфотографувати Хайден на побаченні з незнайомцем. Актриса і її новий бойфренд весь час трималися за руки, не стримували щасливих посмішок, а на парковці навіть виконали спільний танець на радість оточуючих їх папараці.

Швидше за все, це і підштовхнуло пару підтвердити розрив офіційно.

І хоча поки ні Хайден, ні Володимир не коментують ситуацію, першою мовчання порушила мама акторки.

Мама Панеттьєрі, Леслі Фогель, підтвердила, що в особистому житті її дочки відбулися зміни.

«Зараз у її житті відбувається багато змін, у тому числі і особистих. Але я думаю, що вони позитивні і все на краще», – розповіла жінка.

До того ж, у житті актриси завершився ще один важливий етап. Панеттьєрі припинила участь у серіалі Nashville, в якому знімалася впродовж шести років.

«Вона багато років працює на цьому шоу. Їй потрібно трохи відпочити і прийняти рішення про те, що вона хоче робити далі», – сказала Леслі і зізналася, що зараз Хайден переїхала в рідний Лос-Анджелес.

Але, за словами Фогель, Панеттьєрі продовжує спілкуватися з Кличком і навіть недавно відпочивала разом з ним і їх трирічною донькою Кайей-Євдокією.

«Хайден не припиняє спілкування з боксером. Володимир і Хайден в хороших відносинах», – зазначила Леслі.

Відзначимо, що про роман Володимира Кличка і Хайден Панеттьєрі стало відомо в 2009 році. Буквально через півроку пара розпалася, але в 2013 вони зійшлися знову і оголосили про заручини.

У 2014 році у них народилася дочка Кайя-Євдокія. За розповідями, дівчинка більшу частину часу проводить зі своїм батьком і його сім’єю. Незважаючи на розрив, Хайден і Володимир збираються разом виховувати дочку.