Суббота, Ноябрь 17, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Рвані джинси замість кокошника: Полякова вбила наповал

16 серпня відбулася гала-прем’єра анімаційної комедії «Емоджі Муві». У заході взяли участь зірки дубляжу Оля Полякова, яка відвідала прем’єру разом з дочками Машею і Алісою, та Антон Савлепов, фронтмен гурту “Агонь” пише портал “Знай.ua”.

В мультфільмі Оля Полякова озвучувала головну лиходійку Смайлу.

“Я перевтілююся в феноменальну стерву, яка кричить, регоче, пищить і посміхається. Голосу дійсно є де розвернутися, і я намагалася зробити її прикольною. Коли мої діти дізналися, що я буду дублювати роль у «Емоджі Муві», вони були в захваті. Впевнена, що результатом залишаться задоволені всі”.

Це перший досвід співачки в такому несподіваному амплуа, але на досягнутому супербілявка  не має наміру зупинятися  і каже, що готова розглянути  й інші пропозиції.

На прем’єру Оля Полякова прийшла у сміливому вбранні  кежуал – шкіряному топі і рваних джинсах з подвійним поясом. Крізь прорізи джинсів була видна сексуальна мереживна білизна і засмагле тіло співачки. Та соромитися їй дійсно нема чого – Оля в чудовій формі.

Оля Полякова сразила публику на премьере Эмоджи Муви

Оля Полякова сразила публику на премьере Эмоджи Муви

Оля Полякова сразила публику на премьере Эмоджи Муви

“Хороший і добрий мультик. Моїм дітям дуже сподобалося. Сказали, що цей голос сильно підходить Смайле. З чого роблю висновок, що я весела і злісна лиходійка (посміхається). Моя Маша після прем’єри зізналася, що це було чудово, а молодша Аліса резюмувала, що мама була сильно шаленій в мультику. Але чесно зізнаюся, у нас в родині не прийнято критикувати маму. Тому все, що робить мама – апріорі геніально. Навіть чоловік підказує, що це було геніально,”– розповіла Полякова.

Оля Полякова сразила публику на премьере Эмоджи Муви