Среда, Ноябрь 14, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Сенцова можуть обміняти в найближчі години: в РФ розповіли подробиці

Голавред російського ЗМІ злив інфу про процес обміну українського режисера Сенцова. Питання незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова може бути вирішене вже 18 червня, пише Politeka.

Про це в своєму Telegram-каналі повідомив російський журналіст Олексій Венедиктов.

“Сьогодні (можливо) буде вирішуватися історія з Сенцової і обміном“, – написав він.

У той же час на своїй сторінці в Facebook відома правозахисниця Марія Томак висловила надію, що “злита” Венедиктова інформація не зашкодить переговорному процесу.

Олег Сенцов

“36 день голодування Олега Сенцова.

Головред “Ехо Москви” Вєнєдіктов пише в своєму телеграм-каналі, что сьогодні, можливо, буде вірішуватіся частка обміну.

“Ехо Москви” типу ліберальне медіа, но Вєнєдіктов всегда кічіться своими зв’язками та Джерелами в Кремлі. Сподіваюся только, что цею “Злив”, від кого б ВІН не походиш, що не зашкодіть процесса.

#FreeSentsov #SaveOlegSentsov”, – йдеться у пості Марії Томак в Facebook.

Олег Сенцов

Раніше повідомлялося, що Російська Федерація може використовувати ЧС-2018 для провокацій, пов’язаних з полоненими українцями.

Таку думку висловив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

«Жест можливий, але він не буде доброю волею. Росія хоче поліпшити свій імідж під час чемпіонату. Тому ми повинні скористатися цією можливістю, тому будемо працювати далі», – зазначив він.

У той же час Він уточнив, що не варто розраховувати, що «Росія всіх й відразу випустить».

«Ми чудово розуміємо, що в найближчі дні й тижні все одно всіх Росія не випустить. І далі використовувати їх як засіб тиску», – підкреслив він.

Нагадаємо, влада Російської Федерації могла настільки сильно «закрити інформацію», що навіть у разі загибелі українського режисера Олега Сенцова, про це міг ніхто не дізнатися. Таку думку в ефірі одного з українських телеканалів озвучив російський опозиційний політик Леонід Гозман.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB