Воскресенье, Ноябрь 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Що це з ним: мер Харкова Кернес шокував мережу зовнішнім виглядом

Мер Харкова Геннадій Кернес здивував користувачів мережі змінами в своєму зовнішньому вигляді, передає АНТИКОР.

Градоначальник Харкова з’явився перед камерами, коментуючи зіткнення в міськраді. При цьому користувачі інтернету звернули увагу на те, що Кернес став помітно крупніше.

«А шо це з Гепою. Бджолка вкусила”, “Ну якщо до цього бігати і на ровері їздити. А зараз на ВОЗИК -поправіться не дивно…», «Під накачався, аж блін щоки зачепило…»,” три бронежилета, вони повнять», «Рознесло , як жабу через соломинку…», «Пальмова дієта від Рошен», «Синтолом залитий», – пишуть в мережі.

Нагадаємо, у Дніпрі з’явився чоловік, який зовнішнім виглядом дуже нагадує мера Харкова Геннадія Кернеса. Про нього в соціальних мережах розповів мер Дніпра Борис Філатов. Заступник мера Михайло Лисенко зробив з чоловіком кілька фото на одній з вулиць міста, а мер Дніпра виклав на своїй сторінці в Facebook.

Філатов уточнив, що чоловіка звати Толік і він не той, про кого всі подумали.

«Він у нас в КП «УРЕА» працює. Як говориться «на лопаті». Хороший чоловік. Толік обіцяє, що скоро ми разом з ним наведемо в Дніпрі порядок. Як у Харкові», — написав Філатов.

Користувачі відразу ж відзначили, що Толік дуже схожий на мера Харкова Геннадія Кернеса. Люди навіть почали робити фотоколажі з жартівливими натяками.

Як писала Politeka, інцидент стався під час шістнадцятої сесії Харківської міської ради. Зокрема, харківський мер Геннадій Кернес не стримав емоцій при виступі одного з депутатів, який критикував його.

«Дуже прикро за міськрада, який став засобом маніпуляцій волі однієї людини. Хочемо ставимо на голосування, хочемо не ставимо», — обурювався депутат.

В один з моментів, Геннадій Кернес зітхнувши промовив: «ох бл…». Ці слова почув увесь зал і журналісти, так як мікрофон харківського мера був включений.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB