Воскресенье, Сентябрь 23, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Схуднути швидко — це реально.

Чим менше ви спите — тим більше їсте. Це золоте правило знають всі провідні дієтологи світу.

Як відомо, організм відновлюється за допомогою сну та їжі. Коли ви проводите недостатньо часу в обіймах Морфея, рука мимоволі тягнеться до холодильника — поповнити рівень енергії за рахунок збільшення споживаних калорій.

Крім того, недосип призводить до гормонального дисбалансу, проблемам з рівнем інсуліну і цукру в крові. За словами професора медичного центру Ленгон при Нью-Йоркському університеті Бріджит Мерфі, все це незмінно призводить до переїдання і накопичення зайвої ваги.

Не секрет, що пізні перекушування погано впливають на якість сну. Однак не всім відомо, що те ж стосується і напоїв, які ви вживаєте перед тим, як відправитися у ліжко.

У той час як кофеїн і напої з високим вмістом цукру можуть забезпечити вам безсонну ніч, деякі інші — навпаки, допоможуть не лише солодко спати, а й нарощувати м’язи і спалювати калорії уві сні!

Молоко

У складі цього корисного продукту є триптофан і кальцій, які допомагають міцніше спати. А ще журнал Medicine and Science in Sports and Exercise нещодавно опублікував дані останніх досліджень, які показали, що, завдяки повільному засвоєнню, молочний білок казеїн допомагає будувати м’язові волокна всю ніч. Стакан холодного або теплого молока перед сном прискорить метаболізм і допоможе розтопити кілограми.

Виноградний сік

Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Cell Reports, виділення інсуліну в нічний час допомагає регулювати циркадні ритми тіла — так званий «біологічний годинник» організму. Інсулін у кров викидається після вживання простих вуглеводів — наприклад, фруктового соку. Найкраще для цього підійде виноградний сік, адже вчені встановили, що в цій ягоді міститься ресвератрол — це потужний антиоксидант, який перетворює білу жирову тканину на буру, яка легше спалюється. Зверніть увагу, що користь принесе лише 100-відсотковий виноградний сік. Що стосується вина, то воно теж багате на ресвератрол. Однак пити алкогольні напої перед сном — небажано. Вчені Мельнбурнского університету проаналізували мозкові хвилі людей, які вживали на ніч алкоголь. Результати показали, що любителі спиртного всю ніч ніби отримують маленькі удари струму, що порушує глибокий сон.

Ромашковий чай

Цей трав’яний напій підвищує рівень гліцину в організмі — це нейромедіатор, який діє як натуральне заспокійливе. Навіть у гарячому вигляді ромашковий чай призводить до охолоджуючого ефекту — організм сам знижує температуру тіла, що сприяє швидкому засипанню. А ще ромашка контролює глюкозу в крові і допомагає розстатися із зайвими кілограмами. При цьому дуже важливо обрати саме трав’яний чай без кофеїну.

Кефір

Цей пробіотичний напій із кислого молока підвищує рівень здорових бактерій в організмі, сприяючи травленню і більш ефективному засвоєнню вітамінів і мінералів з їжі. Журнал Спортивної медицини зарахував кефір до напоїв, які покращують сон і допомагають ефективніше займатися спортом. Якщо не знаєте, як правильно харчуватися і дотримуватися режиму дня, у проекті Фітнестрансформація ви можете цілодобово безкоштовно отримувати поради та консультації дієтолога, а також тренера.

Коктейлі з соєвим протеїном

Як і в молоці, у сої міститься амінокислота триптофан. Вона сприяє виробленню гормону сну — мелатоніну. А ще триптофан знижує рівень кортизолу, надлишок якого провокує появу жиру в області живота. Найкращий компаньйон для соєвого протеїнового коктейлю — грецький йогурт. Він «нагодує» м’язи білком казеїном для відновлення після тренування.

 

Полиция напомнила водителям о новых штрафах

С 27 сентября 2018 вырастут штрафы за некоторые нарушения правил дорожного движения. Полиция сообщает, что за некоторые правонарушения придется платить в 20 раз больше. Кроме того, условия парковки в городах становятся значительно жестче, передает АНТИКОР

Так, за превышение допустимой скорости движения более чем на 50 км/ч. водителя заставят оплатить штраф до 3400 гривен (ранее — 510 гривен).

За оставление места дорожно-транспортного происшествия безответственным водителям придется заплатить от 255 гривен до 3400 гривен. Также за это могут отдельно лишить прав на шесть месяцев.

За управление транспортом без прав или не соответствующей категории штраф может достичь 10 200 гривен (ранее — 510 гривен). Если водитель повторно сядет за руль, не имея права управления таким транспортным средством, то уже придется заплатить в четыре раза больше — 40 800 гривен.

Украинцы, которые лишены права управлять транспортом, но все же сели за руль, будут вынуждены заплатить 20 400 гривен. За повторное правонарушение штраф возрастет вдвое.

Относительно неправильной парковки автомобиля: специальные инспекторы имеют право составлять протоколы нарушений без водителя. Также им будет разрешено эвакуировать авто, припаркованные в неположенном месте: на перекрестках, велодорожках, на местах для инвалидов, в зонах движения общественного транспорта и пешеходного движения.

Штраф за неправильную парковку составит от 255 до 1700 грн.

Машину могут эвакуировать, если она стоит ближе 30 м от посадочных площадок для остановки маршрутных транспортных средств, ближе 10 м от обозначенного места выполнения дорожных работ и в зоне их выполнения, ближе 10 м от выездов с прилегающих территорий и непосредственно в месте выезда.

Волонтер: оккупанты грозят «выбить» ВСУ из освобожденных поселков

Оккупанты, после взятия под контроль ВСУ хутора Вольный в Луганской области, грозятся повторно захватить населенный пункт и «выбить» оттуда украинских военных, пишет АНТИКОР

Украинский волонтер Юрий Мысягин на своей странице в соцсети пишет: «Все ресурсы оккупантов одновременно стали писать о том, что это низина, ВСУ там долго не продержатся, „ополченцы“ их быстро выбьют оттуда, что местное население категорически против освобождения. Но мы же это проходили уже, когда брали под свой контроль поселки Гладосово, Травнево, Катериновка и др. А между тем там все также развиваются украинские флаги и нормально налажена жизнь местного населения».

В Украине хотят ввести стипендию для старшеклассников

Порошенко призвали ввести стипендию для старшеклассников, которые учатся на отлично. Соответствующая петиция была зарегистрирована 21 сентября на сайте президента Украины. Автором предложения выступила Дана Бирук, пишет СЕГОДНЯ

«Уровень образования на ужасном уровне. Часто семьи детей, которые хорошо учатся, бедствуют. Почему же не ввести подобную финансовую поддержку? Сверстники в колледжах получают же стипендию», – пояснила свое предложение автор петиции.

Документ набрал 18 голосов из 25 тысяч необходимых.