Суббота, 11 июля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Сотні виборців в одній квартирі та запрошення небіжчикам: у Києві вибухнув скандал з «мертвими душами»

Чим ближче вибори, тим більше розпалюються пристрасті навколо них і цього разу мова піде про фальсифікації в кількості виборців. Президент Асоціації виробників озброєння і військової техніки України — Вадим Кодачигов, опублікував в соціальній мережі Facebook інформацію зі списком виборців, яка дуже схвилювала громадськість, пише портал «Знай.uа» .

«Ну що, Україна, як сказав Президент: готуємося до «чесних і прозорих Європейських виборів!»? Брати, це аут? На вул. Бондарській, 3 є квартира 104. В ній зареєстровано 380 виборців. Це чверть усіх виборців столичного ділянки 801095.

Є і на проспекті Правди, 88б квартира 101. Там зареєстровано ще 287 виборців. Ця квартира також відноситься до ділянки 801095.» — повідомляє Вадим.

Українці відразу відгукнулися в коментарях до публікації:

«Такі ж чесні , як і наш Президент», «Все робите, щоб Путін напав!», «Так ось як кується перемога ? А клоун чомусь Зеленський», «Ще не відомо президент так нерозумно робить або його опоненти. Дуже схожа ситуація, як яник назбирав голосів.», «А якщо згадати кількість надрукованих бюлетнів , то все сходиться!»

Але не всім читачам Кодачигова припав до душі цей спіч. Багато українців відреагували вкрай негативно:

«Це що, Президент реєстрував, може треба запитати власника квартири і тих реєстраторів, бо хтось точно заробляє на цьому гроші», «Я б ще за поширення особистої інформації подала б на писаку в суд.», «фейк. друківку таку будь-який школяр на компі намалює.Аж цілий фотошоп для цього не потрібен. Все набагато простіше!», «Ви в поліцію заяву подали? Або це бла-бла тільки для ФБ? Чому немає Вашої заяви поряд з цими папірцями?», «Тут взагалі-то персональні дані людей»

Loading...