Суббота, Октябрь 20, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Таблетка від багатьох хвороб: Супрун розповіла, як подовжити життя

Щоб продовжити своє життя на три роки достатньо всього лише щодня присвячувати 5-10 хвилин бігу. Такий рецепт довголіття дала виконуючий обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, де на своїй сторінці розповіла, як правильно займатися цим простим спортом та як зберегти гарне самопочуття на довгі роки, передає  «Знай.ua» .

За словами Супрун, мінімальна доза активності щодня повинна бути не менше 5-10 хвилин.

Дослідники, аналізували спосіб життя понад 55 тисяч осіб протягом 15 років і з’ясували, що регулярні пробіжки подовжують життя на три роки. Все завдяки тому, що біг дає кардіонагрузку, яка так потрібна для здоров’я серця», — зазначила Супрун.

Вона уточнила, що не обов’язково пробігати довгі кілометри. «Мінімальна корисна доза фізичної активності вас приємно здивує. Бігайте протягом 5-10 хвилин щодня в комфортному для вас темпі, і це вже спрацює. Якщо можете — бігайте більше», — додала чиновник.

За її словами, у людей, які регулярно бігають, ризик смерті від серцевих нападів і інсультів знижувався на 45%, а передчасної смертності — на 30%.

«Фізична активність — таблетка від багатьох хвороб і профілактика надмірної ваги. У той же час, чим нижче рівень активності, тим вище ризик смертності по будь-якої причини. Саме малорухливий спосіб життя є причиною близько 9% передчасних смертей серед населення всього світу. Він займає четверте місце після куріння, діабету і високого тиску «, — сказала Супрун.

Дивіться: Коли та як правильно виконувати пробіжку

Як повідомляв Знай.ua, Супрун зруйнувала головний літній міф про кавуни. Так, за словами в.о. міністра, варто з обережністю споживати цей продукт через великий вміст в них нітратів, які в організмі перетворюються на шкідливі нітрити.