Понедельник, Ноябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

ТОП-5 фільмів з 90-х, від яких захоплює дух

У вихідний день так хочеться полежати вдома на дивані і подивитися хороший фільм. Іноді хочеться подивитися щось з 90-х. Сайт «Сегодня» зробили підбірку чудових фільмів з 90-х, які сподобаються вам.

«Вам лист» 1998

Романтична комедія з Томом Хенксом і Мег Райан в головних ролях. Вони знайомляться в мережі, спілкуються анонімно. В житті – він спадкоємець великої книжкової імперії, а у неї маленький книжковий магазинчик «За рогом», який дістався від мами. Веселі моменти і незрівнянна гра акторів переносять в зовсім інший світ романтики і кохання.

«К-911. Собача робота» 1999

Чудова родинна комедія про детектива Дулі (Джеймс Белуші) і його напарника – собаку на прізвисько Джеррі Лі. Дулі залишається один після смерті дружини, вони з напарником трохи погладшали, на завдання йдуть неохоче. Але тут він знайомиться з жінкою-поліцейським, у якої також є собака. Прекрасний гумор і акторська гра.

«Едвард Руки-ножиці», 1990

Старий вчений створює якусь людську істоту. Але замість рук у нього – ножиці. Не встиг вчений доробити цю ваду і помер. Едвард потрапляє до родини, йому не знайомі звичайні сімейні речі. Джонні Депп прекрасно зіграв сором’язливого і трохи схибленого хлопця з ножицями замість рук.

«Містер Бін» 1997

Мабуть, немає таких кіноманів, які б не бачили цей прекрасний фільм. Містер Бін працює доглядачем в Королівській Британській Галереї. Начальство давно звільнило б його за формулюванням «за сон на робочому місці», якби не заступництво директора. З Біном стаються абсолютно неймовірні речі.

«Запах жінки», 1992

Незрівнянний Аль Пачіно в ролі сліпого полковника у відставці і Кріс О’Доннел в ролі студента, якому добряче заплатять, щоб він доглянув за полковником. Пришелепкуватий чоловік тягне його до Нью-Йорка. Мало тих, хто не знає чудової і зворушливої сцени, де герой Аль Пачіно танцює танго з дівчиною.

Нагадаємо, в фільмах акторам часто доводиться грати закохані пари, зображати любовні сцени і кидати пристрасні погляди в бік своїх партнерів по знімальному майданчику. Однак є чимало і таких кінокартин, де актори не грали любов, а насправді були закохані одне в одного або ж їх роман стрімко розвивався. Ось невелика добірка фільмів, де актори дійсно були закохані одне в одного.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB