Четверг, Ноябрь 15, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Туроператор покинув сім’ю українців напризволяще в чужій країні

Сім’ю туристів з Києва, які відпочивали в Мармарисі, «забули» на курорті в Туреччині, передає портал «Знай.ua» .

«Наш оператор TPG пізно ввечері 21 червня напередодні дня вильоту (22 червня) поміняв розклад на більш ранній, ніж було заявлено, і не попередив нас. Коли літак полетів рано вранці в п’ятницю, нам почали розповідати, що шукали нас і не змогли знайти» , — розповів киянин Роман Ковальський.

За його словами, на цю дату вильоту вони були єдиними туристами в готелі.

«На ресепшені говорять, що близько 21:00 вечора 21 червня змінився час вильоту, але ніхто не сказав нам, стверджують, що вони дзвонили в номер, а нас не було. Але справа в тому, що в цей вечір ми там були, дивилися футбол. І вранці, відповідно, ми теж там знаходилися. Ніхто не приходив, не дзвонив, не стукав, не кинув записку під двері «, — розповідають туристи.

Ковальський підкреслює, що співробітники туроператора плутаються в поясненнях:

«Спочатку говорили, що дзвонили нам в номер, тепер кажуть, що співробітник шукав нас по всій території готелю і не знайшов».

Однак, замість того, щоб якось залагодити ситуацію, туроператор TPG вимагає, щоб кияни сплатили за зайву ніч проживання в готелі, а в суботу, 23 червня, купили за свій рахунок квитки на літак в Україну.

Сім’я зазначає, що київська фірма, де купувалася путівка, також порекомендувала «оплатити все, повернутися і потім вже розбиратися».

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB