Воскресенье, Ноябрь 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

У соцмережах відреагували на урочисте відкриття Порошенком дорожнього знаку

22 червня президент Петро Порошенко відкрив частину відремонтованої траси державного значення «Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь» , передає АНТИКОР.

Поки відремонтували першу її ділянку, протяжністю 23,74 км із загальної довжини в 650 км.

У соцмережах викликало подив те, що глава держави замість перерізання стрічки зняв зі знака «Н-08» синє накриття, — пише NEWSONE.

Користувачі висловили свою думку з приводу ситуації.

«До кінця поточної виборчої кампанії президент відкриє в країні все дорожні знаки, всі дороги, всі мости, дитячі садки, школи, лікарні, кладовища, ворота, хвіртки шлагбауми, і собачі будки … Відкриє закон Ома, ряди Фур’є, вирішить теорему Ферма , і мимохідь запалить всі зірки, які повинні були відкрити до кінця поточного сторіччя. Ось такий він, наш президент «, — пише волонтер Юрій Касьянов.

Соцмережі відреагували на урочисте відкриття дорожнього знаку

Соцмережі відреагували на урочисте відкриття дорожнього знаку

«Невимовна радість і гордість переповнюють душу, на очі навертаються сльози щастя! Відремонтовано аж … майже 24 кілометри дороги на трасі Дніпро — Запоріжжя. Це небачена перемога, якою повинна пишатися кожен українець! Кожен, без винятку! Вдячні жителі довколишніх сіл зносять під дорожній знак Н-08 квіти і вінки, запалюють і ставлять біля знака свічки. Петро Олексійович! Який же ви молодець! «, — зазначає журналіст Ростислав Демчук.
Автор: newsone.ua

Соцмережі відреагували на урочисте відкриття дорожнього знаку

«Коли я написав, що Петро Олексійович, в світлі відкриття їм всього чого тільки можна — незабаром відкриє мені пиво. Судячи з усього — до цього йде», — передбачає жуурналіст Назар Приходько.

Соцмережі відреагували на урочисте відкриття дорожнього знаку

«Тепер дороги (і аудиторів НАБУ) президент відкриває не витрачати на стрічки», — згадує про призначення Павла Жебрівського аудитором НАБУ журналіст Денис Бігус.

Соцмережі відреагували на урочисте відкриття дорожнього знаку

Засновник відомої в минулому групи «Мертвий півень» Любомир Футорська заступився за президента: «Ранок почався з маси зРаду *** ських посад (і фоток) про те, як Порох опустився до того, що урочисто відкриває знаки на дорозі. Всім, хто це постит, репоста і лайкать, хочу передати палкий привіт і повідомляю: Порох відкривав це не знак. Він відкривав дорогу Н-08 Дніпро-Запоріжжя (дуже важливу). Повністю відремонтовану! Взимку її ще не було! »

«24 км дороги, якщо бути точним», — уточнює в коментарях Кирило Савченко. «Тепер кожні двадцять км відкривати? А головне: яка участь президента в будівництві дороги? Укравтодор це структура АП або що? Може, АП розпоряджається Дорожнім фондом і надходженнями від митниці?»

Юридична компанія «Авеллум», найнята президентом Петром Порошенком для підготовки до продажу компанії «Рошен», заявляє, що державні слідчі органи Британських Віргінських Островів не застосовували жодних заходів щодо компанії Prime Asset Partners.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB