Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

У Сумах пацієнт побив лікарку бо та весь час розмовляла по телефону, а коли почалася обідня перерва, виставила його за двері (відео)

В одній із поліклінік Сум пацієнт напав на лікарку посеред прийому. Чоловік стверджує, що замість того, аби вислухати його, медик весь час розмовляла по телефону, а коли почалася обідня перерва, взагалі виставила його за двері. Тим часом, лікарка стверджує, що пацієнт почав розмахувати посвідченням працівника облдержадміністрації, після чого вдарив її. Із струсом мозку Наталія опинилась на лікарняному. Повідомляє джерело.

На робоче місце вона прийшла, аби показати, як усе сталось. Жінка згадує, у той момент саме обговорювала телефоном лікування іншого хворого, коли до кабінету увірвався пацієнт.

На прохання почекати він не зреагував. Усе відбулося за лічені хвилини. Чоловік спочатку почав вимахувати своїм посадовим посвідченням і кричати, а вже потім кілька разів вдарив жінко головою об стіл. На допомогу лікарці збіглися колеги із сусідніх кабінетів.

Олександр Коваль працює в облдержадміністрації завідувачем господарської частини. Він розповів, що того дня прийшов на перекомісію тому, що має посвідчення інваліда. Він проходив огляд у кількох лікарів, і всі поводилися по-хамськи.

Коли ж зайшов до кабінету Наталії у нього не витримали нерви. Вона в хамській формі ще й з матом виставила мене за двері.

Сказала, що через годину прийде медсестра, а я щоб почекав в коридорі. Була словесна перепалка, але ніхто головою її не бив. Вона впала переді мною і почала кричати, що її вбивають, – розповів Олександр.

У поліції уже відреагували на цей інцидент, там відкрили кримінальне провадження за статтею легкі умисні тілесні пошкодження. Якщо провину чоловіка доведуть, за рукоприкладство йому загрожує до тисячі гривень штрафу або виправні роботи на рік.

Підписуйтесь на телеграм-канал Зрада vs. Перемога, який вже заборонила наша влада!