Воскресенье, Декабрь 8, 2019
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

У такий спосіб ми нічого не доб’ємося. У нас якесь гібридне відчуття прав людини, — Сергій Шефір про заборону на в’їзд в Україну російським артистам

Багато людей, які поїхали до окупованого Криму, навіть не знали, що так перетинати кордон незаконно.  Про це заявив перший помічник Володимира Зеленського Сергій Шефір, коментуючи питання заборони на в’їзд в Україну російським артистам, які підтримали агресію РФ проти України, в інтерв’ю lb.ua, передає Цензор.НЕТ.

Він розповів, що у «Кварталу» в 2015 році була ідея проведення телемосту разом з Іваном Ургантом: «Так, була справа. Така ідея творчих людей. Ми знали, що це спрацює на користь. Знати ми точно не могли, але було таке відчуття. Тоді саме зірок закидали яйцями, Зеленського переслідували. У той час серіал ще не був заборонений. Було гоніння на Лорак… Хоча зрозуміло, що вона робила помилки. Я не захищаю. Вона справді зробила дуже багато дурниць, але я не підтримую переслідування артистів. Таких як Пореченков або Охлобистін — так, воно і зрозуміло, точно потрібно переслідувати. Але коли нападають на нормальних людей…».

Відповідаючи на уточнювальне запитання, кого такого нормального переслідують в Україні, Шефір сказав: «Хоча б Добронравова, якого я знаю особисто. Правильно. Взагалі, «Свати» — гідний продукт. У нас немає причин його соромитися. Знаєте, чому серіал був такий популярний? Всі сюжети з життя. Все це відбувалося в наших сім’ях… Ну, так – у моїй, у Володі. Ось ця напруженість між батьками дружини і чоловіка, боротьба за дитину. Коли, наприклад, ти думаєш кому першим з них дитину завезти, щоб не було ревнощів».

Loading...