Пятница, 7 августа, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Український прапорщик переїхав до сім’ї на тимчасово окупований Донбас, у ЗСУ перевіряють, що він міг знати

Український прапорщик Юрій Аушев після звільнення в запас наприкінці 2018 року повернувся до сім’ї, яка живе на тимчасово окупованій території Донецької області. Цей факт підтвердила прес-служба командування Сухопутних військ Збройних сил України 25 березня у Facebook, пише Гордон

Заява командування стала відповіддю на публікацію сюжету російського каналу «Россия 24», у якому йшлося, що прапорщик передав «спецслужбам ДНР» таємні документи ЗСУ.

«Факт повернення до своєї сім’ї підтверджується. Старший прапорщик запасу Юрій Аушев проходив службу в Донецькому обласному військовому комісаріаті із 2004 року та був звільнений із лав Збройних сил України в запас 26 грудня 2018 року», – повідомили в командуванні.

Наразі у ЗСУ перевіряють обсяг службової інформації, пов’язаної з державною таємницею, до якої мав доступ прапорщик.

У сюжеті російського телеканала зазначають, що Аушев до початку війни на Донбасі служив у військкоматі, потім його нібито на місяць скерували в Маріуполь у відрядження, яке «затяглося» на чотири роки. Після повернення на тимчасово окуповані території Донецької області він нібито передав «спецслужбам ДНР» «тисячі закритих документів» ЗСУ.

За повідомленням каналу «Россия 24», Аушев мав допуск до таємної інформації і служив у відділі збереження державної таємниці.

Loading...