Четверг, Сентябрь 20, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

УКРАЇНЕЦЬ: Я ЗВИНУВАЧУЮ ПРЕЗИДЕНТА ПЕТРА ПОРОШЕНКА

Валентин Бушанський

Я ЗВИНУВАЧУЮ ПРЕЗИДЕНТА ПЕТРА ПОРОШЕНКА

Я звинувачую Президента Петра Порошенка в тому, що повноваження Президента використані ним з метою узурпації влади в Україні.

Я звинувачую Президента Петра Порошенка:

1. у невиконанні вимог Майдану, зокрема в проведенні парламентських виборів за змішаною системою та з використанням закритих партійних списків, що зумовило збереження партійної олігархії, а отже — подальшу деградацію демократичних інститутів;

2. у цілеспрямованому перешкоджанні об’єктивному та неупередженому розслідуванню масових розстрілів на Майдані під час Революції Гідності. Судом винесені вироки тільки кільком працівникам спецпідрозділу «Беркут», однак ані організатори, ані замовники масових розстрілів не названі слідством. Той факт, що маючи необмежений державний ресурс, необхідний для розкриття цього злочину, слідчі органи України, котрі безпосередньо підпорядковані Президенту, так і не назвали організаторів і замовників цього злочину, свідчить про особисту незацікавленість Президента в об’єктивному та неупередженому розслідуванні, а отже є достатньою підставою підозрювати Президента Петра Порошенка В ПРИЧЕТНОСТІ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ЧИ ЗАМОВЛЕННЯ цього злочину;

3. у некомпетентному та зумисно злочинному втручанні в планування та здійснення воєнних операцій проти окупаційних військ РФ.

3.1. Наступ на Іловайськ був спланований за особистими вказівками Президента Петра Порошенка. Сам план операції та її здійснення мали наслідком непоправні втрати серед особового складу добровольчих батальйонів і ЗСУ. Те, що плани наступу на Іловайськ були заздалегідь відомі ворогу і те, що факт воєнної зради не був предметом розслідування контррозвідкою України є достатньою підставою підозрювати особисто Президента Петра Порошенка у ДЕРЖАВНІЙ ЗРАДІ УКРАЇНИ.

3.2. Оборона Донецького аеропорту здійснювалася за ініціативи бійців і офіцерів ЗСУ. За Мінськими домовленостями, Донецький аеропорт мав перебувати в зоні контролю окупаційних військ РФ. Керуючись політичними мотивами, командування ЗСУ, безперечно, за вказівкою Президента України, чи, принаймні, за його згодою, залишило оборонців Донецького аеропорту без належних резервів, що призвело до загибелі бійців ЗСУ та здачі ворогу Донецького аеропорту;

4. у підписанні Мінських домовленостей, котрі докорінно суперечать Конституції України, а отже являють собою ФАКТ ПОРУШЕННЯ КОНСТИТУЦІЇ Президентом України;

5. у цілеспрямованій бездіяльності державної влади в питанні деокупації Криму. Якщо питання окупації Росією ОРДЛО порушується МЗС та парламентом, то щодо окупації Криму панує зумисне мовчання. Ця ситуація цілком відповідає інтересам РФ, котра прагне зробити окупацію Криму питанням історії, використовуючи окупацію ОРДЛО як відволікаючий маневр. Отже, зумисне мовчання Президента України щодо статусу Криму є діяльністю, яка здійснюється в інтересах РФ, а тому є достатнім фактом для підозри Президента Петра Порошенка в ДЕРЖАВНІЙ ЗРАДІ;

6. у протиправному збагаченні на військових поставках і девальвації гривні; змові з олігархами, зокрема Ренатом Ахметовим, з метою створення монополій, котрі забезпечують збагачення особисто Петра Порошенка та його бізнес-партнерів; використанні природних монополій, у точу числі, сектору ЖКГ, з метою збагачення олігархічних груп, шляхом необґрунтованого підвищення тарифів;

7. у тиску на ЗМІ, впровадженні цензури та протиправному переслідуванні політичних опонентів.

Усі викладені вище факти являють собою достатні підстави для усунення Президента Петра Порошенка з посади за процедурою імпічменту.

В Украине резко подорожает электроэнергия: как платить меньше

В Украине, несмотря на грядущее подорожание электроэнергии, суммы в платежках можно сократить. К примеру, установка энергоэффективных ламп позволит в 8 раз меньше платить за освещение, а двузонные счетчики – использовать ток в ночной период по цене в 2 раза ниже действующей. Об этом OBOZREVATEL рассказал эксперт в сфере энергоэффективности Антон Ковалишин, передает АНТИКОР

«Самое простое, на чем могут сэкономить жители многоэтажек, это расходы на электроэнергию. Если установить двузонный счетчик электроэнергии, можно в 2 раза меньше платить за электричество с 23:00 до 07:00. Замена ламп накаливания на LED даст экономию до 8 раз на электроосвещении», -советует эксперт.

По словам Ковалишина, использование розеток с таймерами поможет настроить автоматическое включение и выключение электроприборов в удобное время. Эксперт также рекомендует использовать энергоэффективную бытовую технику не ниже класса А. Комплекс таких мер позволит сэкономить расходы на электроэнергию в 1,5 раза.

Напомним, на сегодняшний день украинцы покупают «ток» по цене 0,9 грн за первые 100 кВт*час и 1,68 грн за каждый следующий.

Порошенко: Российской базы в Севастополе точно больше не будет

Президент Украины Петр Порошенко пообещал, что после деоккупации аннексированного Крыма российской военной базы в Севастополе не будет. Об этом он сказал во время своего выступления в Раде с посланием к депутатам, передает СЕГОДНЯ

По его словам, изменения в Конституцию позволят законодательно запретить использование украинских военных баз иностранными войсками.

«Из Конституции предлагается вычеркнуть норму, которая разрешат базирование Черноморского флота РФ в Украине. И после того, как мы вернем Крым, российской базы в Севастополе точно больше не будет», – сказал Порошенко.

Как сообщалось, в тексте президентского законопроекта идет речь всего о пяти изменениях в Конституцию по закреплению европейского и евроатлантического курса Украины, в частности будут изменены три статьи, преамбула и один из пунктов в переходных положениях.

Кроме того, если депутаты поддержат законопроект, то из Конституции будет выброшена норма, разрешающая базирование Черноморского флота РФ в Крыму. Будет запрещена аренда украинских военных баз иностранными войсками.

Трамп приехал в гости к пострадашим от урагана Флоренс с гамбургерами и объятиями

Президент Дональд Трамп посетил районы США, наиболевшее пострадавшие от свирепого тропического тайфуна Флоренс, передает СТРАНА

На встрече с местными жителями Трамп раздавал хот-доги, объятия и выражал им слова своей поддержки, передает канал АВС7.

«Америка скорбит с вами, и наши сердца разбиты. Да благословит вас Бог. Мы никогда не забудем вашу потерю. Мы никогда не покинем вас», — сказал Дональд Трамп на брифинге на военно-морской базе США в Хевлоке.

Дональд Трамп также посетил Северную и Южную Каролину: он заходил в церковь, осмотрел разрушения и обсуждал с жителями работу местных властей.