Понедельник, Октябрь 22, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

УКРАЇНЕЦЬ ЗРОБИВ ШОКУЮЧУ ЗАЯВУ ПРО ВІДОМОГО КОМБАТА: КОМБАТ ВИЯВИВСЯ СЦИКУНОМ, ЯКИЙ РАЧКИ ВТІКАВ З-ПІД ІЛОВАЙСЬКУ, ТА ПОКИДЬКОМ, ЯКИЙ ВКРАВ 400 ОДИНИЦЬ ВОГНЕПАЛЬНОЇ ЗБРОЇ, ЯКА ЗНАХОДИЛАСЯ В ПОЛКУ «ДНІПРО-1»

Gromov Igor:

Ряжений.

Давайте згадаємо 2014 рік — пройшло декілька місяців з розстрілів на Майдані, починалася війна на сході.

Нам впарили «ряжених» — впихнули в гнилий політичний проект під назвою «Народний фронт» таких покидьків як Юрій Береза, Андрій Тетерук, Ігор Лапін, приправили це чорноротою Чорновіл та «козаком» Гаврилюком.

А на фоні цих «фронтовиків» та на людському горі в Раду пролізли Яценюк, Аваков, Турчинов, Парубій, Петренко, Іванчук, Пашинський, Костянтиновський, Сюмар та десятки інших покидьків.

Покидьків, які навіть тему війни впихнули у свій проект, потираючи руки після втечі Януковича.

Вчора всю країну сколихнули події в Кіровоградській області, де рейдери намагалися заволодіти землею людей, які до цього її 20 років обробляли. За декілька днів підробили підписи, підкупили нотаріуса та переоформили все майно на себе.

Ми звикли, що слово «рейдер» асоціюється з прізвищами Пашинського та Петренка, відсьогодні до цього списку додався ще один їх колега з «Народного фронту» — Юрій Береза.

Нам намалювали картинку хороброго комбата, кинувши мільйони на розкрутку інших таких же «героїв».

А комбат виявився сцикуном, який рачки втікав з-під Іловайську, та покидьком, який вкрав 400 одиниць вогнепальної зброї, яка знаходилася в полку «Дніпро-1».

Читай продолжение на следующей странице