Суббота, Август 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Український журналіст розповів, як насправді працює безвіз

Українці, які летять до Європи, можуть не переживати за виписку з банку і підтвердження броні з готелю. Їх на кордоні практично не перевіряють.

Про це на сторінці у Facebook написав український журналіст Євген Спірін, поділившись враженнями від поїздки до Німеччини.

«Працює це так: ти підходиш до паспортного контролю і сунеш паспорт. Офіцер чекає чіп, ставить штамп і пропускає тебе до країни. На всі твої дурні папірці, як-то готель, зворотний квиток і виписка з банку — дивиться він як на г**но, тому що вони не потрібні. Достатньо твого паспорта», — зазначив блогер.

За словами Спіріна, у неділю в німецькому місті Бонн не працює нічого, крім кіосків із газетами, сигаретами і горілкою.

«Горілка особлива. Вона називається по іменах лідерів расії 90-х років: Горбачов, Примаков, Єльцин, Сосковець. На горілках вправляються у мистецтві. Ось горілка із собором Василя Блаженного і червоною зіркою на ньому. А ось горілка «ТСАРЕВИЧ», — розповів журналіст.

Європейців Спірін назвав «ідеальним суспільством», в якому життя тече плавно і розмірено.

«Ідеальними доріжками сунуть люди з ідеальним зубами на ідеальних велосипедах. Вони розмовляють про фітнес, морквяний сік і вчорашній день ходьби, коли вони подолали аж 10 км пішки. Дме ідеальний вітер уздовж ідеально рівного Рейну. Собаки з пухнастою шорсткою біжать за дітьми, а радісні батьки смажать барбекю, яке вони спланували ще минулого тижня в середу. Все сплановано, все ідеально, все солодко і рафіновано. Так, як і має бути в ідеальному суспільстві. Суспільстві, судячи за сьогоднішніми нападкам на звичайних людей, в якому нам поки місця немає», — додав блогер.

Український журналіст розповів, як насправді працює безвіз