Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Улюблена телеведуча росіян поїхала в “загниваючу Америку”, щоб побачити своє нове кохання

Відома російська телеведуча, яка регулярно критикує США, сама відправилася в Америку слідом за дочкою, пише Politeka.

У Катерини Стриженової, яка веде на Першому каналі передачу “Час покаже”, де розповідає як в Росії жити добре, а Америка загниває вже який рік, народився онук.

У 2013 році старша дочка Стриженової Анастасія вийшла заміж за успішного фінансиста Петра Грищенка і переїхала з ним у Сполучені Штати. Тепер же вона в тій самій загниваючій Америці народила сина! Подружжя Стриженових таємно вилетіли до старшої доньки в США.

Молодша дочка Стриженової, 17-річна Олександра на своїй сторінці в Instagram повідомила про радісну подію. Вона стала хрещеною мамою.

Як виявилося Саша хрестила сина своєї старшої сестри Анастасії. Тепер 17-річна дівчина може називати себе хрещеною мамою малюка. Про хрестини стало відомо після того, як Саша виклала фото немовляти і дуже зворушливо підписала знімок. “Мій маленький племінник мій перший хрещеник, моя велика любов”, – написала дівчина.

Нагадаємо, що в квітні 2018 року старша дочка Катерини і Олександра Стриженових Анастасія стала матір’ю. Вона народила хлопчика. Настя вирішила не мудрувати з ім’ям і назвала малюка на честь чоловіка Петриком. “Мама і Тато спасибі, що ви дали мені таке неймовірне життя. І так, щастя любить тишу, але мені хочеться кричати про любов”, – написала після пологів Стриженова в соцмережі.

стриженова
Катерина Стриженова з дочками

Цікаво, що Стриженова не ділиться з підписниками подробицями поїздки. Ні вона, ні її старша дочка намагаються не афішувати довгоочікувану зустріч за океаном. Лише нещодавно Катерина опублікувала єдине фото, зроблене на спортивній арені в Нью-Йорку, де був зображений її чоловік Олександр з зятем Петром.

Як передавала Politeka, російська телеведуча і блогер Альона Водонаєва поскаржилася в инстаграме на повних стюардес «Аерофлоту». За її словами, з великими бортпровідницями її сім’я зіткнулася на рейсі Геленджик – Москва. Водонаєва висловила сумніви в тому, що такі співробітниці зможуть надати допомогу в разі надзвичайної події.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB