Суббота, Ноябрь 17, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Утриматися: українців позбавили головної літньої радості

Українські чиновники тимчасово залишили жителів і гостей Києва без головної літньої радості. Про це повідомляє прес-служба державної установи, передає Politeka.

«Звертаємо увагу відпочивальників, що на всіх київських муніципальних пляжах вивішений жовтий прапор. Статус пляжів: купатися не рекомендується. Дане обмеження є тимчасовим», – йдеться в повідомленні.

Також чиновники з державного підприємства «Плесо» уточнили, що стало причиною заборони.

«Дії зумовлені сильними опадами і будуть знаходитися в силі протягом 48 годин після припинення дощів. Звичайний статус пляжів визначається за результатами аналізів проб води», – підкреслюється в тексті повідомлення.

За інформацією чиновників, подібна практика нібито є повсякденною у країнах, де розвинені системи безпеки і культура рекреації біля води: США, Канади та країнах Європи.

Нагадаємо, настанням пляжного сезону багато українці починають замислюватися про те, куди відправиться на відпочинок. Беручи до уваги підвищений інтерес громадян до пляжного відпочинку, МОЗ склав список найнебезпечніших місць, які не найкращим чином підходять для купання.

Якість води на деяких пляжах країни залишає бажати кращого. В ході перевірок було виявлено підвищений рівень мікробного забруднення по індексу лактопозитивної кишкової палички.

На основі цих даних Центр громадського здоров’я МОЗ склав рейтинг 20 найгірших пляжів країни. У нього потрапили місця для купання і відпочинку у Києві та регіонах країни.

Як писала Politeka, з початком календарного літа, 1 червня, офіційно відкрили «Дитячий» пляж в столичному Гідропарку. Про це повідомив радник київського мера, нардеп Дмитро Білоцерківець в Facebook. За його словами, цей міський пляж вже другий рік поспіль отримує престижну міжнародну екологічну нагороду «Блакитний Прапор».

«Це означає високі стандарти ведення пляжного господарства Києва по таким критеріям, як екологічність, безпека, освіта і сучасний клінінг», — написав він.

Парламентар уточнив, що перевірки міських пляжів проводяться щорічно.

«Це перший пляж, над яким підняли прапор у 2018 році», — повідомив чиновник.

У цьому році «Блакитний Прапор» у Києві планують підняти над 7 пляжами. У 2017 блакитний прапор отримали всього три пляжі столиці.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB