Понедельник, Декабрь 10, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

В Армянську новий викид отруйних речовин: жителі повідомляють про катастрофу

В Армянську на території окупованого Росією Криму заводі «Кримський титан» знову стався викид отруйних речовин. Місцеві жителі повідомляють про екологічну катастрофу – люди отримали опіки і отруєння, серед постраждалих є діти. Про це, з посиланням на інформацію жителів Армянська, повідомила прес-секретар організації «Правова ініціатива» Ксенія Бабич на своїй сторінці в Facebook, передає СЬОГОДНІ.

За її словами, жителі Армянська і оточуючих селищ дуже переживають, що багато брехні, провокаторів, які говорять, що «все вирішується і все добре». І люди хочуть вийти на протест та перекрити дорогу.

1539242002.6298

«Громадське. Крим» опублікувало відео з Армянська з розповіддю очевидиці, яка підтвердила інформацію про отруєння.

Водночас, як стало відомо сайту «Сьогодні«, прилади, які є на адмінкордоні з окупованим Кримом, не зафіксували перевищення рівня отруйних речовин в повітрі. Але це не означає, що ситуація в самому Армянську безпечна.

Як повідомив сайту «Сьогодні» помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян, раніше над заводом «Кримський титан» спостерігалася дивна задимленість.

«З кінця минулого тижня над «Кримським титаном» спостерігалося чи то хмара, чи то випаровування невідомого походження. Проте труби заводу не диміли. Тобто за фактом дим або випаровування виходили не з заводських труб. Походження цієї хмари або випаровування не визначене. Наразі перевищення рівня отруйних речовин у повітрі на адмінкордоні з окупованим Кримом не зафіксовано приладами. Але вітер зараз дме в бік окупованої території. І цілком імовірно, що випаровування зносить саме на територію Криму», – розповів Олег Слободян.

Сайт «Сегодня» намагався уточнити інформацію в ГУ ДСНС в Херсонській області, але там повідомили, що подібна інформація в зведеннях не була зафіксована. А в Департаменті екології та природних ресурсів Херсонської ОДА переадресували питання до Державної екологічної інспекції в Херсонській області. Але там інформацію поки не коментують.