Четверг, 9 июля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

В кого кращий. Гриценко і Луценко посварилися через синів і АТО

енеральний прокурор Юрій Луценко відреагував на заяву кандидата у президенти від партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка про те, що генпрокурор ховав свого сина від служби в АТО. Реакцію на слова Гриценка генпрокурор опублікував у Facebook, передает АНТИКОР.

Зокрема, Гриценко, намагаючись відповісти на питання в інтерв’ю Дмитру Гордону про причини його неучасті в АТО, заявив, що війна давно б закінчилася, якби Луценко не ховав сина від фронту. “Даю 24 годину “чесному” полковнику для вибачення. Мій син пішов у 2014 на фронт добровольцем і служив солдатом 2 гармати 1 вогневого взводу 2 батареї 1 гаубичного дивізіону 55 Запорізької бригади”, – написав Луценко.

“Поки бравий екс-міністр оборони заявляв, що призов його сина є покаранням за громадянську позицію, мій Сашко разом з побратимами вів вогонь по противнику з-під Пісків в ході оборони ДАПу (Донецького аеропорту – ред.)“, – стверджує він. За словами Луценка, він не вважає це чимось особливим. На його думку це – обов’язок кожного громадянина України. “Поняття честі у мене і мого сина зовсім інші, ніж у цього г…”, – додав генпрокурор.

Також Луценко опублікував світлини сина у формі та на фоні військової техніки. Речниця генпрокурора Лариса Сарган у Facebook також опублікувала відео “повернення хлопців з АТО”. “Серед яких можна упізнати і простого солдата Сашка Луценка, такого ж чумазого, бородатого, втомленого”, – написала Сарган.

Loading...