Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Вата, насолоджуйтеся: українці різко відреагували на “облогу” Інтера, в мережі бунт

Українці обурені рішенням “Інтера” транслювати ЧС-2018, що проходить в РФ, передає Politeka. Нагадаємо, активісти прийшли до телеканалу і заклеїли всю агітацію, яка була на вікнах і лайтбоксах “Інтера”.

“Акція виявилася короткою, але вдалою. Нагадали всім, що “Інтер” — це проросійський канал, який систематично займається російською пропагандою. Трансляція Чемпіонату світу з футболу в РФ — ще одна спроба поширити ідеї “російського світу” серед українців. Тому #boycottworldcup2018!” – написали “Національні дружини” в Facebook. Активісти обіцяли продовжувати влаштовувати подібні акції перед офісом скандального телеканалу.

У мережі жваво відреагували на таку акцію. Люди засуджують антиукраїнські дії телеканалу.

“Відібрати частоти і ліцензію. Україні вільніше дихатиметься без цього продажного безчесного каналу і його співробітників”, – закликають коментатори.

Хтось пригадує Євробачення в Україні, яке російські телеканали транслювати відмовилися: “Пішла ця Раша х…., і Інтер туди ж, коли у нас було Євробачення ці лапотники не демонстрували його, вата ….. насолоджуйтесь!)”.

Хтось ще більш радикально налаштований: “Спалити цей довбаний Інтер до єб**ів. Хто захоче, подивиться через супутник”, “Поганою мітлою цей ретлянслятор орт”.

Звісно, є й інша позиція: “Біда в тому,що спорт змішали з політикою. Президенту і його друзям можна мати бізнез уРосії, а простим украінцям заборонять дивитись чемпіонат світу з футболу, що проходить у Росії”.

Як передавала Politeka, телеканал «Інтер» придбав права на трансляцію чемпіонату світу з футболу. При цьому канал не тільки буде транслювати матчі ЧС з Росії, але і відправить в країну-агресора знімальну групу. До того ж, на кожен вечір буднього дня запланована програма «Щоденники ЧС-2018», а у вихідні буде виходити програма «Велика гра», що піде в прямому ефірі.

Також  Politeka повідомляла, що в Києві були помічені афіші ЧС-2018 від «Інтера» російською мовою. Інтернет-користувачі не оцінили цей вчинок українського телеканалу.

На телеканалі «Інтер» покажуть 56 з 64 матчів ЧС, інші вісім – на «НТН».

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB