Четверг, Октябрь 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Верх цинізму: українська чиновниця поїхала розважатися в “ДНР”, опубліковано фото

Циничні фото чиновниця з гордістю опублікувала у соцмережі, передає Politeka з посиланням на Наші гроші.

Головна спеціалістка Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства головного управління Госпродпотребслужби в Запорізькій області Маргарита Богуславська брала участь в спортивному чемпіонаті в “ДНР”. Інформація, що підтверджує цей факт, розміщена на сторінках в соціальних мережах чиновниці.

Захід “Кубок Донбасу з бодібілдингу та фітнесу- 2017” в жовтні 2017 року організувала Федерація бодібілдингу так званої «Донецької народної республіки», яка в Україні визнана терористичною організацією і переслідується, згідно з кримінальним законодавством. Примітно, що Маргарита Богуславська саме на тлі відповідного банера опублікувала в соціальній мережі своє фото як учасниця. Також в місцевих ЗМІ є публікації з її фотографіями.

Проект «Наші гроші» повідомляє, що Маргарита Богуславська працює в ГУ Госпродпотребслужби з лютого 2018 року. До цього вона працювала головним спеціалістом відділу поводження з відходами управління з видачі документів дозвільного характеру Донецької обласної державної адміністрації.

Маргарита Богуславська отримує грошову допомогу як переселенець. Це зазначено в її декларації про доходи.

Чиновниця в 2016 році розірвала шлюб з Богуславським Владиславом Владиславовичем. Людина з таким ПІБ працює комерційним директором Запорізького електровозоремонтного заводу. За повідомленнями ЗМІ, на цьому ж заводі недавно при отриманні хабара затримали одного з працівників. За деякими даними, цією людиною є комерційний директор Владислав Богуславський. Раніше він працював на ДП «Шахта« Південнодонбаська №3 ім. М.С.Сургая »виконуючим обов’язки керівника.

Нагадаємо, окупанти на Донбасі перетворюють регіон в зону екологічного лиха, затоплюючи шахти і доводячи до аварійного стану небезпечні заводи. Про це повідомили в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

«У Торецькому Донецької області зафіксували руйнування дамби хвостосховища Новгородського фенольного заводу. Воно заповнене на 90% – там зберігається понад 270 тонн хімічних відходів », – зазначили у відомстві.

Якщо ж дамбу прорве, то хімікати потраплять у канал, який забезпечує питною водою як підконтрольну частину Донецької області, так і псевдореспубліку «ДНР».

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB