Суббота, Ноябрь 17, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«Ви й половини не знаєте»: Чоловік Ані Лорак перервав своє довге мовчання

Чоловік Ані Лорак, помічений нещодавно в клубі з іншою жінкою, перервав мовчання. Мурат Налчаджиоглу зробив заяву. «Не оцінюйте мої вчинки, думки і почуття зі своєї точки зору. Ви не знаєте навіть половини того, що діється всередині мене», — написав Мурат в Stories Instagram, передает АНТИКОР.

До свого посту чоловік доклав знімок людини, що дивиться на океан. Мабуть, це повинно було надати його словами ще більш глибокий зміст.
У підсумку вийшло якось безглуздо. Принаймні шанувальники співачки чекали від її 41-річного обранця мужнього і гідного пояснення, а не «ванількіних» постів в соцмережі.

Відзначимо, що Мурат останнім з усіх учасників скандалу відреагував на подію. Раніше до публіки звернулася уродженка Києва Яна Бєляєва, яку підозрюють в любовному зв’язку з Налчаджиоглу.

Втомившись від звинувачень і глузувань, модель ненадовго закрила свій аккаунт в Instagram. А через деякий час повернулася і попередила недоброзичливців, що за кожен поганий коментар буде блокувати, так як її «вже дістали».

Гідніше всіх в цій історії поводиться Ані Лорак. Співачка не розкидається словами в соцмережі, вона просто зняла обручку і виклала в Instagram багатозначний знімок з акцентом на руці.

Як ми писали раніше, скандал в ідеальну сім’ю Ані Лорак розгорівся після того, як що чоловіка співачки зняли в одному з київських караоке-клубів з іншою жінкою. На відео, розміщеному в Мережі, чоловік виконавиці сміливо обіймав супутницю, щось жарко шепочучи їй на вушко, і навіть торкався інтимних місць.