Четверг, Ноябрь 15, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Ви не повірите, тисячі людей на колінах: що відбувається у Москві

Сьогодні, 15 червня, столиці Російської Федерації помітили тисячі людей, які «впали» на коліна, передає Politeka. Відповідне фото з’явилося на сторінці «Думки президента» в Twitter. «Москва. Столиця Росії», – йдеться у підписі до світлини.

Слід уточнити, що на опублікованому фото можна помітити тисячі мусульман, які стали на коліна під час молитви.

Не обійшли стороною інцидент і користувачі інтернет-мережі. На їхню думку, поки Росія здійснила агресію проти України, їх самих встигли захопити.

«Поки захоплювали Україну, самих захопили чеченці, й не тільки», «Мусульманська столиця Росія», «Нова тротуарна плитка від Собяніна», «В Росії мільйони мусульман. Ви не знали. Скажіть ще, що Росія слов’янська країна, буде зовсім смішно», – пишуть вони.

Нагадаємо, російська опозиція несе втрати: у Москві викрали відомого опозиціонера. Єнот Чарлі став знаменитим після мітингу 5-го травня. Тоді його господаря Євгена Гітісу затримали і посадили в автозак. Після неї Чарлі прокинувся знаменитим — його практично призначили маскотом опозиції.

Тиждень тому квартиру Євгена Гітісу на Сільськогосподарській вулиці обікрали. Злодії винесли 40 тис. рублів, а також вкрали Чарлі. Зараз єнота-опозиціонера розшукує поліція. Пізніше журналісти повідомили, що єнот знайшовся.

«Видихаємо. Єнот Чарлі виявився трохи Аркадієм Бабченко. Євген запевняє, що знайшов свого Чарлі на дереві, — він, нібито, так нікуди й не тікав. Правда, куди поділися сорок тисяч рублів, на що витратила їх тварина і навіщо було подавати заяву в поліцію, Женя пояснити не зміг», — сказано в повідомленні.

Як писала Politeka, в день відкриття Чемпіонату світу з футболу у столиці Росії вивісили плакат на підтримку Олега Сенцова. Про це в Twitter повідомив російський опозиційний політик Михайло Ходорковський.

«В день відкриття Чемпіонату світу з футболу близько Лужників з’явився плакат на підтримку Олега Сенцова. Акцію провело московське відділення «Відкритої Росії», — написав він.

Відзначимо, що на стадіоні «Лужники» відбулася церемонія відкриття ЧС-2018.

До повідомлення Ходорковського «користувачі» з РФ масово постять однотипні коментарі: «Це пропаганда тероризму», «Всім *** (все одно)», «Краще пожерти йому принесіть», «На мосту з’явилася ганчірка з терористом», «Як там Савченко?». Втім, є й коментатори, які дякують за увагу до українського політв’язня.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB